KBSL · 5. Hafta · 2016-2017 · 27 Kasım 2016 00:00
Beşiktaş ilk yarıyı 35-38 geride kapattı, ikinci yarıyı 33-26 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 17 | 18 | 9 | 24 | 68 |
| Hatay BŞB. | 12 | 26 | 15 | 11 | 64 |
| Beşiktaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.4 sezon ort. 69.1 | Tempo | 68.4 sezon ort. 69.6 |
| Hücum | ||
98.2 sezon ort. 96.9 | 100 hücumda sayı | 94.8 sezon ort. 100.6 |
40.0% sezon ort. 44.9% | eFG% | 43.1% sezon ort. 49.2% |
11.9% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 11.6% sezon ort. 16.0% |
34.9% sezon ort. 30.7% | Hücum ribaundu % | 23.8% sezon ort. 30.3% |
32.3% sezon ort. 23.7% | Serbest atış oranı | 12.3% sezon ort. 22.3% |
21.5% sezon ort. 23.1% | Üçlük payı | 38.5% sezon ort. 36.5% |
| Savunma | ||
94.8 sezon ort. 94.7 | 100 savunmada yenen sayı | 98.2 sezon ort. 100.4 |
43.1% sezon ort. 44.5% | Rakip eFG% | 40.0% sezon ort. 47.2% |
11.6% sezon ort. 13.5% | Zorlanan top kaybı | 11.9% sezon ort. 14.4% |
23.8% sezon ort. 25.7% | Rakip hücum ribaundu % | 34.9% sezon ort. 31.0% |
12.3% sezon ort. 20.2% | Rakip serbest atış oranı | 32.3% sezon ort. 20.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Iva Radosavljevic Beşiktaş · 39 dk+11.3 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 36 dk+3.4 PIR
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 16 dk+3.4 PIR
- Lindsey Marcie Harding Beşiktaş · 38 dk+3.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kıah Irene Stokes Beşiktaş · 36 dk−14.2 PIR
- Shavonte Sade Zellous Beşiktaş · 39 dk−5.4 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 39 dk−4.8 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 34 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 69.2 | 68.4 | 98.2 | 40.0% | 11.9% | 34.9% | 32.3% | 94.8 | 43.1% | 11.6% | 76.2% | 12.3% | +3.4 |
| Hatay BŞB. | 67.5 | 68.4 | 94.8 | 43.1% | 11.6% | 23.8% | 12.3% | 98.2 | 40.0% | 11.9% | 65.1% | 32.3% | -3.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 24/65 (%36.9) | Saha İçi Şut | 23/65 (%35.4) |
| 20/51 (%39.2) | 2 Sayı | 13/40 (%32.5) |
| 4/14 (%28.6) | 3 Sayı | 10/25 (%40.0) |
| 16/21 (%76.2) | Serbest Atış | 8/8 (%100.0) |
| 47 | Ribaund | 38 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 18 | Asist | 18 |
| 5 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 6 |
| 10 | Top Kaybı | 9 |
| 15 | Faul | 22 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 83 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Beşiktaş 2, Hatay BŞB. 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 26.11.2016Beşiktaş 68-64 Hatay BŞB.
- 18.02.2017Hatay BŞB. 64-61 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

