KBSL · 18. Hafta · 2016-2017 · 18 Şubat 2017 00:00

82 - 86

Canik Belediye ilk yarıyı 40-45 geride kapattı, ikinci yarıyı 46-37 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 25 | 20 | 13 | 24 | 82 |
| Canik Belediye | 24 | 16 | 21 | 25 | 86 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.1 sezon ort. 75.6 | Tempo | 78.1 sezon ort. 73.1 |
| Hücum | ||
106.8 sezon ort. 89.5 | 100 hücumda sayı | 108.3 sezon ort. 89.9 |
47.7% sezon ort. 43.8% | eFG% | 48.8% sezon ort. 44.6% |
18.5% sezon ort. 17.6% | Top kaybı oranı | 16.6% sezon ort. 18.7% |
39.5% sezon ort. 26.4% | Hücum ribaundu % | 50.0% sezon ort. 27.2% |
30.3% sezon ort. 22.3% | Serbest atış oranı | 12.3% sezon ort. 25.7% |
27.3% sezon ort. 27.5% | Üçlük payı | 34.6% sezon ort. 29.5% |
| Savunma | ||
108.3 sezon ort. 102.0 | 100 savunmada yenen sayı | 106.8 sezon ort. 101.3 |
48.8% sezon ort. 48.4% | Rakip eFG% | 47.7% sezon ort. 48.4% |
16.6% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 16.7% |
50.0% sezon ort. 33.0% | Rakip hücum ribaundu % | 39.5% sezon ort. 33.2% |
12.3% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 30.3% sezon ort. 22.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 37 dk+14.5 PIR
- Marina Bas Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+10.8 PIR
- Eshaya Marie Murph Canik Belediye · 39 dk+9.6 PIR
- Riquna Uneik Williams Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+8.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğçe İnöntepe Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 26 dk−4.4 PIR
- Chatilla van Grinsven Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 26 dk−4.3 PIR
- Ayşe Pelin Ateşler Canik Belediye · 27 dk−4.2 PIR
- Elina Babkina Dikaioulaku Canik Belediye · 37 dk−2.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 76.8 | 78.1 | 106.8 | 47.7% | 18.5% | 39.5% | 30.3% | 108.3 | 48.8% | 16.6% | 50.0% | 12.3% | -1.5 |
| Canik Belediye | 79.4 | 78.1 | 108.3 | 48.8% | 16.6% | 50.0% | 12.3% | 106.8 | 47.7% | 18.5% | 60.5% | 30.3% | +1.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| 29/66 (%43.9) | Saha İçi Şut | 34/81 (%42.0) |
| 24/48 (%50.0) | 2 Sayı | 23/53 (%43.4) |
| 5/18 (%27.8) | 3 Sayı | 11/28 (%39.3) |
| 19/20 (%95.0) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 38 | Ribaund | 46 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 23 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 18 | Asist | 24 |
| 10 | Top Çalma | 12 |
| 6 | Blok | 1 |
| 17 | Top Kaybı | 17 |
| 16 | Faul | 17 |
| 99 | Verimlilik (PIR) | 102 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 26.11.2016Canik Belediye 67-55 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
- 17.02.2017Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 82-86 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.