KBSL · 14. Hafta · 2016-2017 · 22 Ocak 2017 00:00
Bellona AGÜ maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellona AGÜ | 17 | 20 | 13 | 15 | 65 |
| Canik Belediye | 12 | 14 | 15 | 19 | 60 |
| Bellona AGÜ | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.3 sezon ort. 69.5 | Tempo | 75.3 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
86.5 sezon ort. 101.8 | 100 hücumda sayı | 79.5 sezon ort. 91.1 |
33.3% sezon ort. 49.8% | eFG% | 32.8% sezon ort. 45.3% |
14.6% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 17.2% sezon ort. 18.7% |
34.1% sezon ort. 27.2% | Hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 28.4% |
34.8% sezon ort. 21.4% | Serbest atış oranı | 42.6% sezon ort. 24.3% |
13.6% sezon ort. 22.8% | Üçlük payı | 32.8% sezon ort. 29.7% |
| Savunma | ||
79.5 sezon ort. 92.5 | 100 savunmada yenen sayı | 86.5 sezon ort. 102.2 |
32.8% sezon ort. 44.8% | Rakip eFG% | 33.3% sezon ort. 49.0% |
17.2% sezon ort. 17.1% | Zorlanan top kaybı | 14.6% sezon ort. 16.9% |
26.7% sezon ort. 30.8% | Rakip hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 33.4% |
42.6% sezon ort. 19.6% | Rakip serbest atış oranı | 34.8% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Lara Sanders Bellona AGÜ · 18 dk+12.1 PIR
- Gizem Sezer Bellona AGÜ · 14 dk+9.2 PIR
- Ayşe Pelin Ateşler Canik Belediye · 13 dk+4.6 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Bellona AGÜ · 26 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Mirna Mazic Bellona AGÜ · 18 dk−11.0 PIR
- Şaziye İvegin Üner Bellona AGÜ · 24 dk−10.6 PIR
- Jelena Dubljevic Bellona AGÜ · 28 dk−7.3 PIR
- Miray Şahin Canik Belediye · 13 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Hülya Çoklar Asarcıklı 10 blok barajını geçti
- Şaziye İvegin Üner 150. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bellona AGÜ | 75.1 | 75.3 | 86.5 | 33.3% | 14.6% | 34.1% | 34.8% | 79.5 | 32.8% | 17.2% | 73.3% | 42.6% | +7.0 |
| Canik Belediye | 75.4 | 75.3 | 79.5 | 32.8% | 17.2% | 26.7% | 42.6% | 86.5 | 33.3% | 14.6% | 65.9% | 34.8% | -7.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bellona AGÜ | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| 21/66 (%31.8) | Saha İçi Şut | 18/61 (%29.5) |
| 19/57 (%33.3) | 2 Sayı | 14/41 (%34.1) |
| 2/9 (%22.2) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 21/23 (%91.3) | Serbest Atış | 20/26 (%76.9) |
| 47 | Ribaund | 39 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 14 | Asist | 11 |
| 6 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 5 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 25 | Faul | 20 |
| 76 | Verimlilik (PIR) | 57 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Bellona AGÜ 3, Canik Belediye 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 22.10.2016Canik Belediye 68-72 Bellona AGÜ
- 21.01.2017Bellona AGÜ 65-60 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

