KBSL · 10. Hafta · 2016-2017 · 24 Aralık 2016 00:00
Bellona AGÜ maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Girne Üniversitesi | 19 | 25 | 17 | 7 | 68 |
| Bellona AGÜ | 24 | 27 | 15 | 11 | 77 |
| Girne Üniversitesi | Kategori | Bellona AGÜ |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.0 sezon ort. 73.6 | Tempo | 68.0 sezon ort. 69.7 |
| Hücum | ||
99.0 sezon ort. 94.6 | 100 hücumda sayı | 114.6 sezon ort. 100.7 |
42.5% sezon ort. 43.3% | eFG% | 59.8% sezon ort. 48.7% |
14.2% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 17.1% sezon ort. 15.4% |
39.0% sezon ort. 29.9% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 27.4% |
19.4% sezon ort. 28.8% | Serbest atış oranı | 8.2% sezon ort. 22.5% |
23.9% sezon ort. 23.3% | Üçlük payı | 19.7% sezon ort. 22.6% |
| Savunma | ||
114.6 sezon ort. 103.1 | 100 savunmada yenen sayı | 99.0 sezon ort. 91.8 |
59.8% sezon ort. 50.9% | Rakip eFG% | 42.5% sezon ort. 44.4% |
17.1% sezon ort. 17.0% | Zorlanan top kaybı | 14.2% sezon ort. 17.2% |
31.0% sezon ort. 30.8% | Rakip hücum ribaundu % | 39.0% sezon ort. 30.3% |
8.2% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 20.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tijana Krivacevic Girne Üniversitesi · 36 dk+10.7 PIR
- Ann Wauters Bellona AGÜ · 27 dk+10.0 PIR
- Sinem Ataş Bellona AGÜ · 22 dk+7.9 PIR
- Jelena Dubljevic Bellona AGÜ · 25 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Cappie Marie Pondexter Girne Üniversitesi · 40 dk−12.7 PIR
- Chelsea Gray Bellona AGÜ · 32 dk−5.7 PIR
- Marica Gajic Girne Üniversitesi · 40 dk−4.8 PIR
- Gizem Sezer Bellona AGÜ · 8 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Girne Üniversitesi | 68.7 | 68.0 | 99.0 | 42.5% | 14.2% | 39.0% | 19.4% | 114.6 | 59.8% | 17.1% | 69.0% | 8.2% | -15.6 |
| Bellona AGÜ | 67.2 | 68.0 | 114.6 | 59.8% | 17.1% | 31.0% | 8.2% | 99.0 | 42.5% | 14.2% | 61.0% | 19.4% | +15.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Girne Üniversitesi | Kategori | Bellona AGÜ |
|---|---|---|
| 25/67 (%37.3) | Saha İçi Şut | 33/61 (%54.1) |
| 18/51 (%35.3) | 2 Sayı | 26/49 (%53.1) |
| 7/16 (%43.8) | 3 Sayı | 7/12 (%58.3) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 4/5 (%80.0) |
| 36 | Ribaund | 34 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 16 | Asist | 22 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 0 |
| 12 | Top Kaybı | 13 |
| 17 | Faul | 21 |
| 72 | Verimlilik (PIR) | 98 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.12.2016Girne Üniversitesi 68-77 Bellona AGÜ
- 26.03.2017Bellona AGÜ 84-82 Girne Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

