KBSL · 6. Hafta · 2016-2017 · 4 Aralık 2016 00:00
Girne Üniversitesi 2. çeyreği 18-8 kazanarak farkı açtı. Yakın Doğu Üniversitesi ikinci yarıda 40-30 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Girne Üniversitesi | 18 | 18 | 15 | 15 | 66 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 9 | 8 | 20 | 20 | 57 |
| Girne Üniversitesi | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.9 sezon ort. 73.4 | Tempo | 71.9 sezon ort. 73.1 |
| Hücum | ||
90.9 sezon ort. 94.9 | 100 hücumda sayı | 80.0 sezon ort. 108.6 |
45.0% sezon ort. 43.2% | eFG% | 39.5% sezon ort. 51.5% |
19.4% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 21.1% sezon ort. 14.4% |
28.6% sezon ort. 30.4% | Hücum ribaundu % | 32.6% sezon ort. 31.6% |
25.0% sezon ort. 28.6% | Serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 23.0% |
23.3% sezon ort. 23.3% | Üçlük payı | 30.6% sezon ort. 21.8% |
| Savunma | ||
80.0 sezon ort. 104.5 | 100 savunmada yenen sayı | 90.9 sezon ort. 88.0 |
39.5% sezon ort. 51.7% | Rakip eFG% | 45.0% sezon ort. 44.6% |
21.1% sezon ort. 16.8% | Zorlanan top kaybı | 19.4% sezon ort. 16.9% |
32.6% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 21.9% |
19.4% sezon ort. 22.3% | Rakip serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 18.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Adrijana Knezevic Girne Üniversitesi · 39 dk+5.4 PIR
- Courtney Williams Girne Üniversitesi · 38 dk+2.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Essence Tiffany Carson Yakın Doğu Üniversitesi · 32 dk−16.0 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üniversitesi · 40 dk−8.8 PIR
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üniversitesi · 20 dk−5.9 PIR
- Angelica Danielle Robinson Yakın Doğu Üniversitesi · 21 dk−4.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Girne Üniversitesi | 72.6 | 71.9 | 90.9 | 45.0% | 19.4% | 28.6% | 25.0% | 80.0 | 39.5% | 21.1% | 67.4% | 19.4% | +10.9 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 71.3 | 71.9 | 80.0 | 39.5% | 21.1% | 32.6% | 19.4% | 90.9 | 45.0% | 19.4% | 71.4% | 25.0% | -10.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Girne Üniversitesi | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| 25/60 (%41.7) | Saha İçi Şut | 22/62 (%35.5) |
| 21/46 (%45.7) | 2 Sayı | 17/43 (%39.5) |
| 4/14 (%28.6) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 8/12 (%66.7) |
| 39 | Ribaund | 39 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 9 | Asist | 14 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 4 |
| 16 | Top Kaybı | 18 |
| 18 | Faul | 15 |
| 70 | Verimlilik (PIR) | 58 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Girne Üniversitesi 1, Yakın Doğu Üniversitesi 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 03.12.2016Girne Üniversitesi 66-57 Yakın Doğu Üniversitesi
- 24.02.2017Yakın Doğu Üniversitesi 69-54 Girne Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

