KBSL · 3. Hafta · 2016-2017 · 5 Kasım 2016 00:00
Galatasaray 2. çeyreği 23-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Girne Üniversitesi | 17 | 11 | 23 | 17 | 68 |
| Galatasaray | 21 | 23 | 20 | 24 | 88 |
| Girne Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.6 sezon ort. 73.5 | Tempo | 70.6 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
95.7 sezon ort. 94.7 | 100 hücumda sayı | 125.6 sezon ort. 102.1 |
43.5% sezon ort. 43.3% | eFG% | 56.3% sezon ort. 48.0% |
16.9% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 10.7% sezon ort. 14.8% |
34.3% sezon ort. 30.2% | Hücum ribaundu % | 41.2% sezon ort. 33.3% |
25.8% sezon ort. 28.6% | Serbest atış oranı | 9.7% sezon ort. 17.5% |
14.5% sezon ort. 23.7% | Üçlük payı | 20.8% sezon ort. 32.2% |
| Savunma | ||
125.6 sezon ort. 102.7 | 100 savunmada yenen sayı | 95.7 sezon ort. 94.7 |
56.3% sezon ort. 51.0% | Rakip eFG% | 43.5% sezon ort. 49.4% |
10.7% sezon ort. 17.2% | Zorlanan top kaybı | 16.9% sezon ort. 22.0% |
41.2% sezon ort. 30.4% | Rakip hücum ribaundu % | 34.3% sezon ort. 33.8% |
9.7% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 33 dk+10.4 PIR
- Deniz Çolakoğlu Galatasaray · 16 dk+8.8 PIR
- Adrijana Knezevic Girne Üniversitesi · 37 dk+4.9 PIR
- Courtney Williams Girne Üniversitesi · 37 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Deniz Aygül Girne Üniversitesi · 14 dk−3.7 PIR
- Maryia Papova Galatasaray · 28 dk−3.4 PIR
- Özge Özışık Girne Üniversitesi · 29 dk−3.1 PIR
- Rachel Lashawn Hollivay Girne Üniversitesi · 21 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Girne Üniversitesi | 71.0 | 70.6 | 95.7 | 43.5% | 16.9% | 34.3% | 25.8% | 125.6 | 56.3% | 10.7% | 58.8% | 9.7% | -29.9 |
| Galatasaray | 70.1 | 70.6 | 125.6 | 56.3% | 10.7% | 41.2% | 9.7% | 95.7 | 43.5% | 16.9% | 65.7% | 25.8% | +29.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Girne Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 27/62 (%43.5) | Saha İçi Şut | 37/72 (%51.4) |
| 27/53 (%50.9) | 2 Sayı | 30/57 (%52.6) |
| 0/9 (%0.0) | 3 Sayı | 7/15 (%46.7) |
| 14/16 (%87.5) | Serbest Atış | 7/7 (%100.0) |
| 32 | Ribaund | 37 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 9 | Asist | 23 |
| 4 | Top Çalma | 9 |
| 4 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 9 |
| 17 | Faul | 18 |
| 66 | Verimlilik (PIR) | 114 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Girne Üniversitesi 0, Galatasaray 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 04.11.2016Girne Üniversitesi 68-88 Galatasaray
- 03.02.2017Galatasaray 89-68 Girne Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

