KBSL · 2. Hafta · 2016-2017 · 29 Ekim 2016 00:00
Galatasaray 2. çeyreği 29-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 22 | 29 | 21 | 20 | 92 |
| Mersin Büyükşehir BLD. | 19 | 14 | 14 | 12 | 59 |
| Galatasaray | Kategori | Mersin Büyükşehir BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.4 sezon ort. 74.6 | Tempo | 78.4 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
118.1 sezon ort. 102.3 | 100 hücumda sayı | 74.8 sezon ort. 95.8 |
62.5% sezon ort. 47.8% | eFG% | 41.9% sezon ort. 46.2% |
16.3% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 25.6% sezon ort. 16.0% |
26.7% sezon ort. 33.7% | Hücum ribaundu % | 28.2% sezon ort. 26.0% |
28.1% sezon ort. 16.9% | Serbest atış oranı | 17.7% sezon ort. 25.9% |
23.4% sezon ort. 32.1% | Üçlük payı | 14.5% sezon ort. 27.5% |
| Savunma | ||
74.8 sezon ort. 95.5 | 100 savunmada yenen sayı | 118.1 sezon ort. 100.6 |
41.9% sezon ort. 49.4% | Rakip eFG% | 62.5% sezon ort. 48.1% |
25.6% sezon ort. 21.7% | Zorlanan top kaybı | 16.3% sezon ort. 15.8% |
28.2% sezon ort. 34.0% | Rakip hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 31.8% |
17.7% sezon ort. 25.8% | Rakip serbest atış oranı | 28.1% sezon ort. 20.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 31 dk+13.5 PIR
- Maryia Papova Galatasaray · 32 dk+9.5 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 33 dk+6.5 PIR
- Kristine Vitola Galatasaray · 28 dk+6.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Frida Eldebrink Mersin Büyükşehir BLD. · 28 dk−10.5 PIR
- Marissa Jo Coleman Mersin Büyükşehir BLD. · 33 dk−6.5 PIR
- Ivon Anderson Galatasaray · 17 dk−6.2 PIR
- Tiffany Hayes Mersin Büyükşehir BLD. · 31 dk−5.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Işıl Alben 1.000 sayı barajını geçti
- Nevin Krısten Vatansever 750 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 77.9 | 78.4 | 118.1 | 62.5% | 16.3% | 26.7% | 28.1% | 74.8 | 41.9% | 25.6% | 71.8% | 17.7% | +43.2 |
| Mersin Büyükşehir BLD. | 78.8 | 78.4 | 74.8 | 41.9% | 25.6% | 28.2% | 17.7% | 118.1 | 62.5% | 16.3% | 73.3% | 28.1% | -43.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Mersin Büyükşehir BLD. |
|---|---|---|
| 36/64 (%56.3) | Saha İçi Şut | 26/62 (%41.9) |
| 28/49 (%57.1) | 2 Sayı | 26/53 (%49.1) |
| 8/15 (%53.3) | 3 Sayı | 0/9 (%0.0) |
| 12/18 (%66.7) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 36 | Ribaund | 33 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 21 | Asist | 18 |
| 14 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 23 |
| 18 | Faul | 15 |
| 116 | Verimlilik (PIR) | 56 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Galatasaray 1, Mersin Büyükşehir BLD. 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.10.2016Galatasaray 92-59 Mersin Büyükşehir BLD.
- 27.01.2017Mersin Büyükşehir BLD. 70-71 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

