KBSL · 5. Hafta · 2016-2017 · 26 Kasım 2016 00:00
Yakın Doğu Üniversitesi maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üniversitesi | 16 | 17 | 19 | 20 | 72 |
| Galatasaray | 17 | 9 | 14 | 24 | 64 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.2 sezon ort. 73.2 | Tempo | 69.2 sezon ort. 74.9 |
| Hücum | ||
105.5 sezon ort. 107.9 | 100 hücumda sayı | 91.1 sezon ort. 103.2 |
47.4% sezon ort. 51.3% | eFG% | 37.9% sezon ort. 48.6% |
17.2% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 12.3% sezon ort. 14.8% |
39.4% sezon ort. 31.4% | Hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 33.7% |
36.2% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 33.9% sezon ort. 16.7% |
20.7% sezon ort. 22.1% | Üçlük payı | 33.9% sezon ort. 31.8% |
| Savunma | ||
91.1 sezon ort. 88.0 | 100 savunmada yenen sayı | 105.5 sezon ort. 94.4 |
37.9% sezon ort. 44.8% | Rakip eFG% | 47.4% sezon ort. 49.2% |
12.3% sezon ort. 17.2% | Zorlanan top kaybı | 17.2% sezon ort. 22.0% |
27.5% sezon ort. 21.9% | Rakip hücum ribaundu % | 39.4% sezon ort. 33.6% |
33.9% sezon ort. 18.6% | Rakip serbest atış oranı | 36.2% sezon ort. 25.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth Yakın Doğu Üniversitesi · 30 dk+10.8 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Yakın Doğu Üniversitesi · 34 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 34 dk−8.8 PIR
- Maryia Papova Galatasaray · 30 dk−6.4 PIR
- Pınar Gezici Galatasaray · 21 dk−6.3 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üniversitesi · 37 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üniversitesi | 68.2 | 69.2 | 105.5 | 47.4% | 17.2% | 39.4% | 36.2% | 91.1 | 37.9% | 12.3% | 72.5% | 33.9% | +14.4 |
| Galatasaray | 70.2 | 69.2 | 91.1 | 37.9% | 12.3% | 27.5% | 33.9% | 105.5 | 47.4% | 17.2% | 60.6% | 36.2% | -14.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 27/58 (%46.6) | Saha İçi Şut | 19/62 (%30.6) |
| 26/46 (%56.5) | 2 Sayı | 10/41 (%24.4) |
| 1/12 (%8.3) | 3 Sayı | 9/21 (%42.9) |
| 17/21 (%81.0) | Serbest Atış | 17/21 (%81.0) |
| 42 | Ribaund | 31 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 25 | Asist | 14 |
| 1 | Top Çalma | 6 |
| 5 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 10 |
| 18 | Faul | 15 |
| 96 | Verimlilik (PIR) | 58 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Yakın Doğu Üniversitesi 0, Galatasaray 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 25.11.2016Yakın Doğu Üniversitesi 72-64 Galatasaray
- 18.02.2017Galatasaray 60-81 Yakın Doğu Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

