KBSL · 4. Hafta · 2016-2017 · 12 Kasım 2016 00:00
Galatasaray 2. çeyreği 25-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 16 | 25 | 17 | 25 | 83 |
| Botaş | 22 | 6 | 20 | 15 | 63 |
| Galatasaray | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.4 sezon ort. 74.6 | Tempo | 77.4 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
106.9 sezon ort. 102.7 | 100 hücumda sayı | 81.7 sezon ort. 92.3 |
55.7% sezon ort. 48.0% | eFG% | 44.5% sezon ort. 47.9% |
17.1% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 27.9% sezon ort. 19.7% |
30.3% sezon ort. 33.6% | Hücum ribaundu % | 42.1% sezon ort. 28.9% |
8.6% sezon ort. 17.5% | Serbest atış oranı | 10.9% sezon ort. 21.2% |
25.7% sezon ort. 32.1% | Üçlük payı | 18.8% sezon ort. 31.1% |
| Savunma | ||
81.7 sezon ort. 95.2 | 100 savunmada yenen sayı | 106.9 sezon ort. 95.9 |
44.5% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 55.7% sezon ort. 44.7% |
27.9% sezon ort. 21.6% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 15.5% |
42.1% sezon ort. 33.5% | Rakip hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 32.2% |
10.9% sezon ort. 26.0% | Rakip serbest atış oranı | 8.6% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Maryia Papova Galatasaray · 34 dk+15.0 PIR
- Pınar Gezici Galatasaray · 24 dk+12.4 PIR
- Tilbe Şenyürek Botaş · 31 dk+5.0 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 8 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Matee B Ajavon Botaş · 31 dk−14.5 PIR
- Ivon Anderson Galatasaray · 20 dk−8.5 PIR
- Deniz Çolakoğlu Galatasaray · 16 dk−5.5 PIR
- Tijana Ajdukovic Botaş · 25 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 77.6 | 77.4 | 106.9 | 55.7% | 17.1% | 30.3% | 8.6% | 81.7 | 44.5% | 27.9% | 57.9% | 10.9% | +25.2 |
| Botaş | 77.1 | 77.4 | 81.7 | 44.5% | 27.9% | 42.1% | 10.9% | 106.9 | 55.7% | 17.1% | 69.7% | 8.6% | -25.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 37/70 (%52.9) | Saha İçi Şut | 27/64 (%42.2) |
| 33/52 (%63.5) | 2 Sayı | 24/52 (%46.2) |
| 4/18 (%22.2) | 3 Sayı | 3/12 (%25.0) |
| 5/6 (%83.3) | Serbest Atış | 6/7 (%85.7) |
| 32 | Ribaund | 39 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 25 | Asist | 17 |
| 15 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 26 |
| 16 | Faul | 13 |
| 109 | Verimlilik (PIR) | 62 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Galatasaray 1, Botaş 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 11.11.2016Galatasaray 83-63 Botaş
- 11.02.2017Botaş 77-74 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

