KBSL · 8. Hafta · 2016-2017 · 18 Aralık 2016 00:00
Girne Üniversitesi ilk çeyreği 22-9 kazanarak maçı erken kopardı. Canik Belediye ikinci yarıda 42-40 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Girne Üniversitesi | 22 | 20 | 12 | 28 | 82 |
| Canik Belediye | 9 | 13 | 18 | 24 | 64 |
| Girne Üniversitesi | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.8 sezon ort. 73.4 | Tempo | 72.8 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
112.0 sezon ort. 94.0 | 100 hücumda sayı | 88.4 sezon ort. 90.8 |
48.5% sezon ort. 43.1% | eFG% | 45.2% sezon ort. 44.8% |
12.6% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 18.5% sezon ort. 18.6% |
36.8% sezon ort. 30.0% | Hücum ribaundu % | 35.0% sezon ort. 28.0% |
31.3% sezon ort. 28.3% | Serbest atış oranı | 30.6% sezon ort. 24.8% |
29.9% sezon ort. 23.0% | Üçlük payı | 25.8% sezon ort. 30.0% |
| Savunma | ||
88.4 sezon ort. 104.2 | 100 savunmada yenen sayı | 112.0 sezon ort. 101.2 |
45.2% sezon ort. 51.5% | Rakip eFG% | 48.5% sezon ort. 48.3% |
18.5% sezon ort. 16.9% | Zorlanan top kaybı | 12.6% sezon ort. 16.9% |
35.0% sezon ort. 30.6% | Rakip hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 33.3% |
30.6% sezon ort. 21.9% | Rakip serbest atış oranı | 31.3% sezon ort. 22.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tijana Krivacevic Girne Üniversitesi · 32 dk+9.9 PIR
- Safiye Simay Köksal Girne Üniversitesi · 28 dk+9.3 PIR
- Courtney Williams Girne Üniversitesi · 24 dk+6.4 PIR
- Merve Aydın Özbek Girne Üniversitesi · 14 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Naignouma Coulibaly Canik Belediye · 33 dk−5.9 PIR
- Adrijana Knezevic Girne Üniversitesi · 27 dk−5.6 PIR
- Miray Şahin Canik Belediye · 15 dk−4.8 PIR
- Tuğba Theodore Canik Belediye · 20 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Hülya Çoklar Asarcıklı 100 sayı barajını geçti
- Eshaya Marie Murph 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Girne Üniversitesi | 73.2 | 72.8 | 112.0 | 48.5% | 12.6% | 36.8% | 31.3% | 88.4 | 45.2% | 18.5% | 65.0% | 30.6% | +23.5 |
| Canik Belediye | 72.4 | 72.8 | 88.4 | 45.2% | 18.5% | 35.0% | 30.6% | 112.0 | 48.5% | 12.6% | 63.2% | 31.3% | -23.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Girne Üniversitesi | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| 29/67 (%43.3) | Saha İçi Şut | 25/62 (%40.3) |
| 22/47 (%46.8) | 2 Sayı | 19/46 (%41.3) |
| 7/20 (%35.0) | 3 Sayı | 6/16 (%37.5) |
| 17/21 (%81.0) | Serbest Atış | 8/19 (%42.1) |
| 40 | Ribaund | 38 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 21 | Asist | 12 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 21 |
| 101 | Verimlilik (PIR) | 60 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 17.12.2016Girne Üniversitesi 82-64 Canik Belediye
- 15.03.2017Canik Belediye 73-65 Girne Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

