KBSL · 7. Hafta · 2016-2017 · 11 Aralık 2016 00:00
Galatasaray maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik Belediye | 18 | 18 | 23 | 17 | 76 |
| Galatasaray | 23 | 24 | 19 | 22 | 88 |
| Canik Belediye | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.2 sezon ort. 73.2 | Tempo | 77.2 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
100.0 sezon ort. 90.3 | 100 hücumda sayı | 112.2 sezon ort. 102.5 |
55.6% sezon ort. 44.4% | eFG% | 54.2% sezon ort. 48.0% |
25.3% sezon ort. 18.4% | Top kaybı oranı | 19.1% sezon ort. 14.6% |
33.3% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 45.7% sezon ort. 33.2% |
46.3% sezon ort. 24.2% | Serbest atış oranı | 13.9% sezon ort. 17.3% |
31.5% sezon ort. 29.7% | Üçlük payı | 22.2% sezon ort. 32.2% |
| Savunma | ||
112.2 sezon ort. 101.1 | 100 savunmada yenen sayı | 100.0 sezon ort. 94.6 |
54.2% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 55.6% sezon ort. 49.0% |
19.1% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 25.3% sezon ort. 21.7% |
45.7% sezon ort. 33.0% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 33.8% |
13.9% sezon ort. 22.9% | Rakip serbest atış oranı | 46.3% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Naignouma Coulibaly Canik Belediye · 20 dk+10.7 PIR
- Ivon Anderson Galatasaray · 23 dk+8.8 PIR
- Eshaya Marie Murph Canik Belediye · 40 dk+7.9 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 24 dk+7.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 32 dk−3.7 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Canik Belediye · 24 dk−2.7 PIR
- Miray Şahin Canik Belediye · 21 dk−1.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Elina Babkina Dikaioulaku 100 sayı barajını geçti
- Miray Şahin 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik Belediye | 76.0 | 77.2 | 100.0 | 55.6% | 25.3% | 33.3% | 46.3% | 112.2 | 54.2% | 19.1% | 54.3% | 13.9% | -12.2 |
| Galatasaray | 78.4 | 77.2 | 112.2 | 54.2% | 19.1% | 45.7% | 13.9% | 100.0 | 55.6% | 25.3% | 66.7% | 46.3% | +12.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik Belediye | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 27/54 (%50.0) | Saha İçi Şut | 37/72 (%51.4) |
| 21/37 (%56.8) | 2 Sayı | 33/56 (%58.9) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 4/16 (%25.0) |
| 16/25 (%64.0) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 30 | Ribaund | 38 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 21 | Asist | 18 |
| 10 | Top Çalma | 13 |
| 2 | Blok | 0 |
| 22 | Top Kaybı | 18 |
| 15 | Faul | 24 |
| 81 | Verimlilik (PIR) | 104 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 10.12.2016Canik Belediye 76-88 Galatasaray
- 12.03.2017Galatasaray 75-70 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

