KBSL · 6. Hafta · 2016-2017 · 4 Aralık 2016 00:00
Galatasaray maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 20 | 16 | 23 | 17 | 76 |
| İstanbul Üniversitesi | 16 | 20 | 14 | 20 | 70 |
| Galatasaray | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.6 sezon ort. 74.8 | Tempo | 71.6 sezon ort. 71.6 |
| Hücum | ||
107.0 sezon ort. 102.7 | 100 hücumda sayı | 97.0 sezon ort. 96.0 |
47.5% sezon ort. 48.3% | eFG% | 47.1% sezon ort. 45.1% |
18.2% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 20.2% sezon ort. 13.7% |
47.2% sezon ort. 33.1% | Hücum ribaundu % | 44.7% sezon ort. 26.8% |
41.0% sezon ort. 16.5% | Serbest atış oranı | 7.2% sezon ort. 18.6% |
26.2% sezon ort. 32.0% | Üçlük payı | 37.7% sezon ort. 37.9% |
| Savunma | ||
97.0 sezon ort. 94.7 | 100 savunmada yenen sayı | 107.0 sezon ort. 105.2 |
47.1% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 47.5% sezon ort. 50.8% |
20.2% sezon ort. 21.9% | Zorlanan top kaybı | 18.2% sezon ort. 15.5% |
44.7% sezon ort. 33.4% | Rakip hücum ribaundu % | 47.2% sezon ort. 32.6% |
7.2% sezon ort. 26.2% | Rakip serbest atış oranı | 41.0% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ivon Anderson Galatasaray · 33 dk+12.7 PIR
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 32 dk+10.4 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 27 dk+4.8 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 8 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 29 dk−12.5 PIR
- La Tanya Chantella White İstanbul Üniversitesi · 34 dk−11.7 PIR
- Kristine Vitola Galatasaray · 35 dk−4.7 PIR
- Şaziye İvegin Üner İstanbul Üniversitesi · 27 dk−2.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- La Tanya Chantella White 500 ribaund barajını geçti
- La Tanya Chantella White 200 top çalma barajını geçti
- Moriah Elise Jefferson 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 71.0 | 71.6 | 107.0 | 47.5% | 18.2% | 47.2% | 41.0% | 97.0 | 47.1% | 20.2% | 55.3% | 7.2% | +10.1 |
| İstanbul Üniversitesi | 72.2 | 71.6 | 97.0 | 47.1% | 20.2% | 44.7% | 7.2% | 107.0 | 47.5% | 18.2% | 52.8% | 41.0% | -10.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 27/61 (%44.3) | Saha İçi Şut | 28/69 (%40.6) |
| 23/45 (%51.1) | 2 Sayı | 19/43 (%44.2) |
| 4/16 (%25.0) | 3 Sayı | 9/26 (%34.6) |
| 18/25 (%72.0) | Serbest Atış | 5/5 (%100.0) |
| 38 | Ribaund | 36 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 17 | Asist | 19 |
| 12 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 4 |
| 16 | Top Kaybı | 18 |
| 13 | Faul | 21 |
| 87 | Verimlilik (PIR) | 80 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 03.12.2016Galatasaray 76-70 İstanbul Üniversitesi
- 24.02.2017İstanbul Üniversitesi 65-78 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

