KBSL · 5. Hafta · 2016-2017 · 26 Kasım 2016 00:00
Fenerbahçe maçı 15 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellona AGÜ | 16 | 14 | 14 | 14 | 58 |
| Fenerbahçe | 18 | 15 | 20 | 20 | 73 |
| Bellona AGÜ | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.4 sezon ort. 69.4 | Tempo | 77.4 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
75.6 sezon ort. 102.2 | 100 hücumda sayı | 93.5 sezon ort. 110.3 |
38.3% sezon ort. 49.5% | eFG% | 51.7% sezon ort. 53.2% |
17.6% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 25.0% sezon ort. 14.6% |
8.1% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 32.3% sezon ort. 33.9% |
21.7% sezon ort. 22.0% | Serbest atış oranı | 27.1% sezon ort. 18.6% |
21.7% sezon ort. 22.5% | Üçlük payı | 33.9% sezon ort. 28.5% |
| Savunma | ||
93.5 sezon ort. 92.0 | 100 savunmada yenen sayı | 75.6 sezon ort. 91.7 |
51.7% sezon ort. 44.1% | Rakip eFG% | 38.3% sezon ort. 44.5% |
25.0% sezon ort. 16.8% | Zorlanan top kaybı | 17.6% sezon ort. 15.5% |
32.3% sezon ort. 30.6% | Rakip hücum ribaundu % | 8.1% sezon ort. 26.3% |
27.1% sezon ort. 20.1% | Rakip serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 20.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Christine Quigley Fenerbahçe · 33 dk+7.3 PIR
- Gizem Sezer Bellona AGÜ · 8 dk+0.5 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Bellona AGÜ · 25 dk+0.2 PIR
- Esra Ural Fenerbahçe · 8 dk+0.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ann Wauters Bellona AGÜ · 37 dk−9.4 PIR
- Shekinna Paries Stricklen Fenerbahçe · 36 dk−6.5 PIR
- Dila Yıldırım Bellona AGÜ · 26 dk−6.0 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 12 dk−5.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bellona AGÜ | 76.7 | 77.4 | 75.6 | 38.3% | 17.6% | 8.1% | 21.7% | 93.5 | 51.7% | 25.0% | 67.7% | 27.1% | -17.9 |
| Fenerbahçe | 78.0 | 77.4 | 93.5 | 51.7% | 25.0% | 32.3% | 27.1% | 75.6 | 38.3% | 17.6% | 91.9% | 21.7% | +17.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bellona AGÜ | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 22/60 (%36.7) | Saha İçi Şut | 28/59 (%47.5) |
| 20/47 (%42.6) | 2 Sayı | 23/39 (%59.0) |
| 2/13 (%15.4) | 3 Sayı | 5/20 (%25.0) |
| 12/13 (%92.3) | Serbest Atış | 12/16 (%75.0) |
| 24 | Ribaund | 44 |
| 3 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 11 | Asist | 11 |
| 13 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 4 |
| 14 | Top Kaybı | 22 |
| 20 | Faul | 18 |
| 53 | Verimlilik (PIR) | 84 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Bellona AGÜ 2, Fenerbahçe 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 25.11.2016Bellona AGÜ 58-73 Fenerbahçe
- 18.02.2017Fenerbahçe 74-79 Bellona AGÜ
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

