WbInsight

KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2015-2016 · 30 Nisan 2016 00:00

Fenerbahçe maçı 10 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Abdullah Gül Üniversitesi1119131962
Fenerbahçe1720211472
Dört Faktör
Abdullah Gül ÜniversitesiKategoriFenerbahçe
Tempo
69.8
sezon ort. 73.8
Tempo
69.8
sezon ort. 69.0
Hücum
90.8
sezon ort. 97.9
100 hücumda sayı
101.0
sezon ort. 110.9
44.0%
sezon ort. 48.6%
eFG%
44.2%
sezon ort. 51.7%
13.6%
sezon ort. 17.5%
Top kaybı oranı
12.9%
sezon ort. 14.0%
15.6%
sezon ort. 28.9%
Hücum ribaundu %
36.8%
sezon ort. 35.4%
20.7%
sezon ort. 27.0%
Serbest atış oranı
17.4%
sezon ort. 19.7%
19.0%
sezon ort. 20.7%
Üçlük payı
26.1%
sezon ort. 24.9%
Savunma
101.0
sezon ort. 95.2
100 savunmada yenen sayı
90.8
sezon ort. 92.0
44.2%
sezon ort. 45.3%
Rakip eFG%
44.0%
sezon ort. 43.7%
12.9%
sezon ort. 16.5%
Zorlanan top kaybı
13.6%
sezon ort. 15.2%
36.8%
sezon ort. 28.2%
Rakip hücum ribaundu %
15.6%
sezon ort. 25.9%
17.4%
sezon ort. 26.5%
Rakip serbest atış oranı
20.7%
sezon ort. 21.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.