WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2015-2016 · 13 Nisan 2016 00:00

Galatasaray ilk çeyreği 20-8 kazanarak maçı erken kopardı. Abdullah Gül Üniversitesi ikinci yarıda 24-23 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray2013101356
Abdullah Gül Üniversitesi88141040
Dört Faktör
GalatasarayKategoriAbdullah Gül Üniversitesi
Tempo
72.9
sezon ort. 68.5
Tempo
72.9
sezon ort. 73.7
Hücum
76.8
sezon ort. 108.3
100 hücumda sayı
54.9
sezon ort. 99.1
41.4%
sezon ort. 52.2%
eFG%
29.8%
sezon ort. 49.0%
23.6%
sezon ort. 14.2%
Top kaybı oranı
29.6%
sezon ort. 16.9%
37.2%
sezon ort. 28.5%
Hücum ribaundu %
36.6%
sezon ort. 28.2%
14.1%
sezon ort. 23.5%
Serbest atış oranı
19.3%
sezon ort. 27.1%
26.6%
sezon ort. 22.7%
Üçlük payı
28.1%
sezon ort. 20.4%
Savunma
54.9
sezon ort. 92.9
100 savunmada yenen sayı
76.8
sezon ort. 96.0
29.8%
sezon ort. 46.6%
Rakip eFG%
41.4%
sezon ort. 45.4%
29.6%
sezon ort. 17.6%
Zorlanan top kaybı
23.6%
sezon ort. 16.1%
36.6%
sezon ort. 27.6%
Rakip hücum ribaundu %
37.2%
sezon ort. 28.2%
19.3%
sezon ort. 21.2%
Rakip serbest atış oranı
14.1%
sezon ort. 26.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.