KBSL · 26. Hafta · 2015-2016 · 6 Nisan 2016 00:00
Abdullah Gül Üniversitesi 1. çeyreği 24-13 kazanarak farkı açtı. Edirne BLD. Edirnespor ikinci yarıda 49-40 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Abdullah Gül Üniversitesi | 24 | 21 | 19 | 21 | 85 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 13 | 15 | 20 | 29 | 77 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.9 sezon ort. 73.6 | Tempo | 74.9 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
111.5 sezon ort. 97.2 | 100 hücumda sayı | 104.7 sezon ort. 99.1 |
44.7% sezon ort. 48.6% | eFG% | 45.5% sezon ort. 46.5% |
11.4% sezon ort. 17.6% | Top kaybı oranı | 10.5% sezon ort. 14.4% |
45.5% sezon ort. 27.8% | Hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 28.2% |
27.6% sezon ort. 26.8% | Serbest atış oranı | 36.4% sezon ort. 18.6% |
13.2% sezon ort. 20.9% | Üçlük payı | 34.8% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
104.7 sezon ort. 95.1 | 100 savunmada yenen sayı | 111.5 sezon ort. 101.9 |
45.5% sezon ort. 45.2% | Rakip eFG% | 44.7% sezon ort. 49.7% |
10.5% sezon ort. 16.6% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 16.3% |
28.6% sezon ort. 28.5% | Rakip hücum ribaundu % | 45.5% sezon ort. 29.8% |
36.4% sezon ort. 25.8% | Rakip serbest atış oranı | 27.6% sezon ort. 24.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Chelsea Gray Abdullah Gül Üniversitesi · 21 dk+15.6 PIR
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 39 dk+9.4 PIR
- Mirna Mazic Abdullah Gül Üniversitesi · 17 dk+7.2 PIR
- Melis Talay Edirne BLD. Edirnespor · 33 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 34 dk−7.0 PIR
- Sinem Ataş Abdullah Gül Üniversitesi · 22 dk−6.3 PIR
- Ivory Rochelle Latta Edirne BLD. Edirnespor · 18 dk−3.7 PIR
- Özge Bilgin Abdullah Gül Üniversitesi · 9 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Abdullah Gül Üniversitesi | 76.2 | 74.9 | 111.5 | 44.7% | 11.4% | 45.5% | 27.6% | 104.7 | 45.5% | 10.5% | 71.4% | 36.4% | +6.8 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 73.6 | 74.9 | 104.7 | 45.5% | 10.5% | 28.6% | 36.4% | 111.5 | 44.7% | 11.4% | 54.5% | 27.6% | -6.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 34/76 (%44.7) | Saha İçi Şut | 25/66 (%37.9) |
| 34/66 (%51.5) | 2 Sayı | 15/43 (%34.9) |
| 0/10 (%0.0) | 3 Sayı | 10/23 (%43.5) |
| 17/21 (%81.0) | Serbest Atış | 17/24 (%70.8) |
| 50 | Ribaund | 36 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 11 | Asist | 14 |
| 5 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 9 |
| 21 | Faul | 21 |
| 95 | Verimlilik (PIR) | 78 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.01.2016Edirne BLD. Edirnespor 65-70 Abdullah Gül Üniversitesi
- 05.04.2016Abdullah Gül Üniversitesi 85-77 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

