KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2015-2016 · 9 Nisan 2016 00:00
Abdullah Gül Üniversitesi 3. çeyreği 21-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Abdullah Gül Üniversitesi | 19 | 18 | 21 | 9 | 67 |
| Galatasaray | 21 | 10 | 11 | 13 | 55 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.3 sezon ort. 73.9 | Tempo | 67.3 sezon ort. 68.7 |
| Hücum | ||
99.6 sezon ort. 97.6 | 100 hücumda sayı | 81.7 sezon ort. 108.0 |
51.7% sezon ort. 48.4% | eFG% | 53.3% sezon ort. 51.8% |
18.1% sezon ort. 17.3% | Top kaybı oranı | 28.5% sezon ort. 14.1% |
30.3% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 11.1% sezon ort. 29.4% |
20.7% sezon ort. 27.0% | Serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 23.1% |
27.6% sezon ort. 20.4% | Üçlük payı | 15.6% sezon ort. 23.1% |
| Savunma | ||
81.7 sezon ort. 95.8 | 100 savunmada yenen sayı | 99.6 sezon ort. 91.3 |
53.3% sezon ort. 45.1% | Rakip eFG% | 51.7% sezon ort. 45.8% |
28.5% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 18.1% sezon ort. 18.0% |
11.1% sezon ort. 28.9% | Rakip hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 27.8% |
26.7% sezon ort. 26.2% | Rakip serbest atış oranı | 20.7% sezon ort. 21.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Zoi Dimitrakou Abdullah Gül Üniversitesi · 37 dk+22.2 PIR
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 33 dk+5.7 PIR
- Pınar Gezici Abdullah Gül Üniversitesi · 32 dk+1.6 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Galatasaray · 35 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Lara Sanders Abdullah Gül Üniversitesi · 36 dk−15.6 PIR
- Nuria Martinez Prat Galatasaray · 32 dk−9.5 PIR
- Petra Kulichova Galatasaray · 16 dk−8.5 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 33 dk−7.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Abdullah Gül Üniversitesi | 67.3 | 67.3 | 99.6 | 51.7% | 18.1% | 30.3% | 20.7% | 81.7 | 53.3% | 28.5% | 88.9% | 26.7% | +17.8 |
| Galatasaray | 67.3 | 67.3 | 81.7 | 53.3% | 28.5% | 11.1% | 26.7% | 99.6 | 51.7% | 18.1% | 69.7% | 20.7% | -17.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 26/58 (%44.8) | Saha İçi Şut | 23/45 (%51.1) |
| 18/42 (%42.9) | 2 Sayı | 21/38 (%55.3) |
| 8/16 (%50.0) | 3 Sayı | 2/7 (%28.6) |
| 7/12 (%58.3) | Serbest Atış | 7/12 (%58.3) |
| 34 | Ribaund | 26 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 3 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 15 | Asist | 13 |
| 13 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 20 |
| 15 | Faul | 17 |
| 79 | Verimlilik (PIR) | 53 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Abdullah Gül Üniversitesi 2, Galatasaray 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-1
- 14.11.2015Abdullah Gül Üniversitesi 72-70 Galatasaray
- 05.02.2016Galatasaray 58-78 Abdullah Gül Üniversitesi
- 08.04.2016Abdullah Gül Üniversitesi 67-55 Galatasaray
- 12.04.2016Galatasaray 56-40 Abdullah Gül Üniversitesi
- 16.04.2016Abdullah Gül Üniversitesi 84-79 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

