KBSL · 26. Hafta · 2015-2016 · 6 Nisan 2016 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 28-11 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 11 | 16 | 11 | 23 | 61 |
| Galatasaray | 28 | 32 | 26 | 11 | 97 |
| Beşiktaş | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 74.7 | Tempo | 75.8 sezon ort. 68.4 |
| Hücum | ||
79.6 sezon ort. 96.0 | 100 hücumda sayı | 129.5 sezon ort. 106.3 |
41.9% sezon ort. 46.5% | eFG% | 64.4% sezon ort. 51.4% |
19.9% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 11.9% sezon ort. 14.7% |
22.0% sezon ort. 23.9% | Hücum ribaundu % | 29.0% sezon ort. 28.8% |
24.2% sezon ort. 26.3% | Serbest atış oranı | 27.3% sezon ort. 23.0% |
32.3% sezon ort. 33.3% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 22.5% |
| Savunma | ||
129.5 sezon ort. 101.5 | 100 savunmada yenen sayı | 79.6 sezon ort. 92.0 |
64.4% sezon ort. 45.7% | Rakip eFG% | 41.9% sezon ort. 46.2% |
11.9% sezon ort. 13.8% | Zorlanan top kaybı | 19.9% sezon ort. 17.9% |
29.0% sezon ort. 31.3% | Rakip hücum ribaundu % | 22.0% sezon ort. 28.2% |
27.3% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 24.2% sezon ort. 21.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 20 dk+16.5 PIR
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 31 dk+14.6 PIR
- Jewell Blessing Loyd Galatasaray · 26 dk+8.7 PIR
- Ann Wauters Galatasaray · 17 dk+8.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Şaziye İvegin Üner Beşiktaş · 34 dk−12.7 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray · 12 dk−7.4 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Beşiktaş · 31 dk−7.1 PIR
- Jelena Milovanovic Beşiktaş · 31 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ayşe Cora Yamaner 100 top çalma barajını geçti
- Ann Wauters 50 asist barajını geçti
- Şaziye İvegin Üner 250 ribaund barajını geçti
- Jelena Milovanovic 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 76.6 | 75.8 | 79.6 | 41.9% | 19.9% | 22.0% | 24.2% | 129.5 | 64.4% | 11.9% | 71.0% | 27.3% | -49.8 |
| Galatasaray | 74.9 | 75.8 | 129.5 | 64.4% | 11.9% | 29.0% | 27.3% | 79.6 | 41.9% | 19.9% | 78.0% | 24.2% | +49.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 23/62 (%37.1) | Saha İçi Şut | 37/66 (%56.1) |
| 17/42 (%40.5) | 2 Sayı | 26/44 (%59.1) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 11/22 (%50.0) |
| 9/15 (%60.0) | Serbest Atış | 12/18 (%66.7) |
| 31 | Ribaund | 41 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 10 | Asist | 24 |
| 6 | Top Çalma | 12 |
| 3 | Blok | 4 |
| 17 | Top Kaybı | 10 |
| 20 | Faul | 19 |
| 49 | Verimlilik (PIR) | 133 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.01.2016Galatasaray 92-50 Beşiktaş
- 05.04.2016Beşiktaş 61-97 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

