KBSL · Playoff Çeyrek Final 3. Maç · 2015-2016 · 17 Nisan 2016 00:00
Maç normal süreyi 76-76 berabere tamamladı; Abdullah Gül Üniversitesi uzatmada 8-3 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdullah Gül Üniversitesi | 19 | 18 | 20 | 19 | 8 | 84 |
| Galatasaray | 13 | 23 | 22 | 18 | 3 | 79 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.3 sezon ort. 73.5 | Tempo | 77.3 sezon ort. 68.4 |
| Hücum | ||
108.9 sezon ort. 97.3 | 100 hücumda sayı | 102.0 sezon ort. 107.3 |
54.6% sezon ort. 48.2% | eFG% | 53.2% sezon ort. 51.8% |
17.4% sezon ort. 17.4% | Top kaybı oranı | 19.4% sezon ort. 14.4% |
29.0% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 28.8% |
21.5% sezon ort. 27.0% | Serbest atış oranı | 27.0% sezon ort. 23.0% |
40.0% sezon ort. 19.9% | Üçlük payı | 19.0% sezon ort. 23.0% |
| Savunma | ||
102.0 sezon ort. 95.1 | 100 savunmada yenen sayı | 108.9 sezon ort. 90.8 |
53.2% sezon ort. 45.0% | Rakip eFG% | 54.6% sezon ort. 45.7% |
19.4% sezon ort. 16.3% | Zorlanan top kaybı | 17.4% sezon ort. 18.0% |
31.3% sezon ort. 28.4% | Rakip hücum ribaundu % | 29.0% sezon ort. 27.9% |
27.0% sezon ort. 26.2% | Rakip serbest atış oranı | 21.5% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Chelsea Gray Abdullah Gül Üniversitesi · 43 dk+8.2 PIR
- Lucie Melek Bouthors Abdullah Gül Üniversitesi · 12 dk+6.7 PIR
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 37 dk+3.0 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 44 dk+1.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Galatasaray · 42 dk−11.2 PIR
- Nuria Martinez Prat Galatasaray · 32 dk−5.2 PIR
- Lara Sanders Abdullah Gül Üniversitesi · 39 dk−5.1 PIR
- Zoi Dimitrakou Abdullah Gül Üniversitesi · 44 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Abdullah Gül Üniversitesi | 77.2 | 77.3 | 108.9 | 54.6% | 17.4% | 29.0% | 21.5% | 102.0 | 53.2% | 19.4% | 68.8% | 27.0% | +6.9 |
| Galatasaray | 77.5 | 77.3 | 102.0 | 53.2% | 19.4% | 31.3% | 27.0% | 108.9 | 54.6% | 17.4% | 71.0% | 21.5% | -6.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 31/65 (%47.7) | Saha İçi Şut | 31/63 (%49.2) |
| 22/39 (%56.4) | 2 Sayı | 26/51 (%51.0) |
| 9/26 (%34.6) | 3 Sayı | 5/12 (%41.7) |
| 13/14 (%92.9) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 31 | Ribaund | 32 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 18 | Asist | 13 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 4 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 17 |
| 18 | Faul | 19 |
| 96 | Verimlilik (PIR) | 78 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Abdullah Gül Üniversitesi 3, Galatasaray 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-1
- 14.11.2015Abdullah Gül Üniversitesi 72-70 Galatasaray
- 05.02.2016Galatasaray 58-78 Abdullah Gül Üniversitesi
- 08.04.2016Abdullah Gül Üniversitesi 67-55 Galatasaray
- 12.04.2016Galatasaray 56-40 Abdullah Gül Üniversitesi
- 16.04.2016Abdullah Gül Üniversitesi 84-79 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

