KBSL · 4. Hafta · 2016-2017 · 13 Kasım 2016 00:00
Bellona AGÜ 2. çeyreği 19-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 12 | 9 | 11 | 15 | 47 |
| Bellona AGÜ | 10 | 19 | 19 | 18 | 66 |
| Adana Aski | Kategori | Bellona AGÜ |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.4 sezon ort. 73.2 | Tempo | 71.4 sezon ort. 69.6 |
| Hücum | ||
64.1 sezon ort. 93.2 | 100 hücumda sayı | 95.0 sezon ort. 101.4 |
31.7% sezon ort. 44.7% | eFG% | 43.7% sezon ort. 49.4% |
24.3% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 13.5% sezon ort. 15.5% |
31.7% sezon ort. 29.6% | Hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 27.3% |
20.0% sezon ort. 22.3% | Serbest atış oranı | 27.0% sezon ort. 21.8% |
36.7% sezon ort. 33.7% | Üçlük payı | 19.0% sezon ort. 22.6% |
| Savunma | ||
95.0 sezon ort. 97.5 | 100 savunmada yenen sayı | 64.1 sezon ort. 93.1 |
43.7% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 31.7% sezon ort. 44.8% |
13.5% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 24.3% sezon ort. 16.8% |
31.6% sezon ort. 29.4% | Rakip hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 30.6% |
27.0% sezon ort. 27.9% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 20.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Lara Sanders Bellona AGÜ · 28 dk+7.0 PIR
- Ann Wauters Bellona AGÜ · 25 dk+0.8 PIR
- Tanasha Lovely Wright Bellona AGÜ · 21 dk+0.6 PIR
- Ezgi Manlacı Adana Aski · 12 dk+0.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley Adana Aski · 35 dk−17.4 PIR
- Alysha Clark Adana Aski · 35 dk−13.9 PIR
- Avery Rochelle Warley Adana Aski · 33 dk−7.5 PIR
- Dila Yıldırım Bellona AGÜ · 25 dk−5.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 73.3 | 71.4 | 64.1 | 31.7% | 24.3% | 31.7% | 20.0% | 95.0 | 43.7% | 13.5% | 68.4% | 27.0% | -30.9 |
| Bellona AGÜ | 69.5 | 71.4 | 95.0 | 43.7% | 13.5% | 31.6% | 27.0% | 64.1 | 31.7% | 24.3% | 68.3% | 20.0% | +30.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Bellona AGÜ |
|---|---|---|
| 17/60 (%28.3) | Saha İçi Şut | 26/63 (%41.3) |
| 13/38 (%34.2) | 2 Sayı | 23/51 (%45.1) |
| 4/22 (%18.2) | 3 Sayı | 3/12 (%25.0) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 11/17 (%64.7) |
| 39 | Ribaund | 40 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 8 | Asist | 16 |
| 1 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 0 |
| 21 | Top Kaybı | 11 |
| 19 | Faul | 18 |
| 29 | Verimlilik (PIR) | 78 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Adana Aski 1, Bellona AGÜ 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 12.11.2016Adana Aski 47-66 Bellona AGÜ
- 10.02.2017Bellona AGÜ 61-60 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

