KBSL · 7. Hafta · 2016-2017 · 10 Aralık 2016 00:00
Bellona AGÜ ilk yarıyı 29-32 geride kapattı, ikinci yarıyı 39-29 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellona AGÜ | 15 | 14 | 21 | 18 | 68 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 14 | 18 | 12 | 17 | 61 |
| Bellona AGÜ | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.8 sezon ort. 69.7 | Tempo | 69.8 sezon ort. 75.9 |
| Hücum | ||
98.3 sezon ort. 101.3 | 100 hücumda sayı | 86.6 sezon ort. 90.3 |
45.4% sezon ort. 49.3% | eFG% | 47.3% sezon ort. 43.8% |
11.2% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 24.9% sezon ort. 17.4% |
27.5% sezon ort. 27.5% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 26.7% |
21.5% sezon ort. 22.0% | Serbest atış oranı | 17.9% sezon ort. 22.8% |
30.8% sezon ort. 22.2% | Üçlük payı | 32.1% sezon ort. 27.4% |
| Savunma | ||
86.6 sezon ort. 92.2 | 100 savunmada yenen sayı | 98.3 sezon ort. 102.4 |
47.3% sezon ort. 44.2% | Rakip eFG% | 45.4% sezon ort. 48.5% |
24.9% sezon ort. 16.8% | Zorlanan top kaybı | 11.2% sezon ort. 15.7% |
33.3% sezon ort. 30.5% | Rakip hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 34.0% |
17.9% sezon ort. 20.5% | Rakip serbest atış oranı | 21.5% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ann Wauters Bellona AGÜ · 33 dk+12.8 PIR
- Chelsea Gray Bellona AGÜ · 37 dk+7.1 PIR
- Büşra Akgün Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 9 dk+5.7 PIR
- Mirna Mazic Bellona AGÜ · 26 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşegül Günay Aladağ Bellona AGÜ · 34 dk−11.9 PIR
- Monica Louise Engelman Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 36 dk−8.8 PIR
- Dila Yıldırım Bellona AGÜ · 24 dk−6.8 PIR
- Sinem Ataş Bellona AGÜ · 22 dk−5.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bellona AGÜ | 69.2 | 69.8 | 98.3 | 45.4% | 11.2% | 27.5% | 21.5% | 86.6 | 47.3% | 24.9% | 66.7% | 17.9% | +11.7 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 70.4 | 69.8 | 86.6 | 47.3% | 24.9% | 33.3% | 17.9% | 98.3 | 45.4% | 11.2% | 72.5% | 21.5% | -11.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bellona AGÜ | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| 28/65 (%43.1) | Saha İçi Şut | 24/56 (%42.9) |
| 25/45 (%55.6) | 2 Sayı | 19/38 (%50.0) |
| 3/20 (%15.0) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 9/14 (%64.3) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 31 | Ribaund | 39 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 17 | Asist | 11 |
| 9 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 20 |
| 14 | Faul | 15 |
| 75 | Verimlilik (PIR) | 62 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 09.12.2016Bellona AGÜ 68-61 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
- 12.03.2017Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 73-66 Bellona AGÜ
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

