KBSL · 11. Hafta · 2016-2017 · 30 Aralık 2016 00:00

56 - 68

İstanbul Üniversitesi ilk çeyreği 23-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik Belediye | 15 | 22 | 12 | 7 | 56 |
| İstanbul Üniversitesi | 23 | 16 | 14 | 15 | 68 |
| Canik Belediye | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.5 sezon ort. 73.6 | Tempo | 65.5 sezon ort. 71.8 |
| Hücum | ||
84.7 sezon ort. 90.9 | 100 hücumda sayı | 104.7 sezon ort. 95.8 |
44.6% sezon ort. 44.8% | eFG% | 47.6% sezon ort. 45.1% |
18.0% sezon ort. 18.7% | Top kaybı oranı | 17.3% sezon ort. 13.8% |
17.6% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 41.0% sezon ort. 26.9% |
12.5% sezon ort. 25.4% | Serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 18.3% |
39.3% sezon ort. 29.4% | Üçlük payı | 46.0% sezon ort. 37.6% |
| Savunma | ||
104.7 sezon ort. 101.5 | 100 savunmada yenen sayı | 84.7 sezon ort. 106.0 |
47.6% sezon ort. 48.4% | Rakip eFG% | 44.6% sezon ort. 50.9% |
17.3% sezon ort. 16.8% | Zorlanan top kaybı | 18.0% sezon ort. 15.5% |
41.0% sezon ort. 33.1% | Rakip hücum ribaundu % | 17.6% sezon ort. 33.7% |
14.3% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 22.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğba Theodore Canik Belediye · 40 dk+4.6 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 22 dk+0.7 PIR
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 32 dk+0.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Hülya Çoklar Asarcıklı Canik Belediye · 17 dk−5.5 PIR
- Naignouma Coulibaly Canik Belediye · 30 dk−2.2 PIR
- La Tanya Chantella White İstanbul Üniversitesi · 36 dk−2.0 PIR
- Gizem Yavuz Yar İstanbul Üniversitesi · 34 dk−1.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik Belediye | 66.1 | 65.5 | 84.7 | 44.6% | 18.0% | 17.6% | 12.5% | 104.7 | 47.6% | 17.3% | 59.0% | 14.3% | -19.9 |
| İstanbul Üniversitesi | 65.0 | 65.5 | 104.7 | 47.6% | 17.3% | 41.0% | 14.3% | 84.7 | 44.6% | 18.0% | 82.4% | 12.5% | +19.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik Belediye | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 22/56 (%39.3) | Saha İçi Şut | 25/63 (%39.7) |
| 16/34 (%47.1) | 2 Sayı | 15/34 (%44.1) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 10/29 (%34.5) |
| 6/7 (%85.7) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 29 | Ribaund | 44 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 16 | Asist | 14 |
| 9 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 14 |
| 11 | Faul | 11 |
| 64 | Verimlilik (PIR) | 78 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Canik Belediye 0, İstanbul Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.12.2016Canik Belediye 56-68 İstanbul Üniversitesi
- 01.04.2017İstanbul Üniversitesi 86-101 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.