KBSL · 10. Hafta · 2016-2017 · 24 Aralık 2016 00:00

84 - 52

Yakın Doğu Üniversitesi 4. çeyreği 21-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üniversitesi | 31 | 15 | 17 | 21 | 84 |
| Canik Belediye | 21 | 14 | 10 | 7 | 52 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.9 sezon ort. 73.0 | Tempo | 73.9 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
112.7 sezon ort. 107.7 | 100 hücumda sayı | 71.0 sezon ort. 91.5 |
53.4% sezon ort. 51.1% | eFG% | 39.3% sezon ort. 45.0% |
14.4% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 22.2% sezon ort. 18.5% |
42.1% sezon ort. 31.3% | Hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 28.6% |
10.8% sezon ort. 23.3% | Serbest atış oranı | 8.2% sezon ort. 25.6% |
21.6% sezon ort. 22.0% | Üçlük payı | 34.4% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
71.0 sezon ort. 88.6 | 100 savunmada yenen sayı | 112.7 sezon ort. 101.1 |
39.3% sezon ort. 44.7% | Rakip eFG% | 53.4% sezon ort. 48.1% |
22.2% sezon ort. 16.9% | Zorlanan top kaybı | 14.4% sezon ort. 16.9% |
21.1% sezon ort. 22.1% | Rakip hücum ribaundu % | 42.1% sezon ort. 33.1% |
8.2% sezon ort. 19.3% | Rakip serbest atış oranı | 10.8% sezon ort. 23.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Yakın Doğu Üniversitesi · 34 dk+8.5 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Yakın Doğu Üniversitesi · 26 dk+8.2 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üniversitesi · 23 dk+7.6 PIR
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üniversitesi · 22 dk+5.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Eshaya Marie Murph Canik Belediye · 33 dk−8.1 PIR
- Essence Tiffany Carson Yakın Doğu Üniversitesi · 23 dk−4.9 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 28 dk−4.4 PIR
- Elina Babkina Dikaioulaku Canik Belediye · 32 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Başaran Turan 10 blok barajını geçti
- Olcay Çakır Turgut 250 asist barajını geçti
- Kuanitra Holingsvorth 100. maçına çıktı
- Kuanitra Holingsvorth 50 top çalma barajını geçti
- Hülya Çoklar Asarcıklı 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üniversitesi | 74.5 | 73.9 | 112.7 | 53.4% | 14.4% | 42.1% | 10.8% | 71.0 | 39.3% | 22.2% | 78.9% | 8.2% | +41.7 |
| Canik Belediye | 73.2 | 73.9 | 71.0 | 39.3% | 22.2% | 21.1% | 8.2% | 112.7 | 53.4% | 14.4% | 57.9% | 10.8% | -41.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| 36/74 (%48.6) | Saha İçi Şut | 21/61 (%34.4) |
| 29/58 (%50.0) | 2 Sayı | 15/40 (%37.5) |
| 7/16 (%43.8) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 5/8 (%62.5) | Serbest Atış | 4/5 (%80.0) |
| 46 | Ribaund | 30 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 24 | Asist | 15 |
| 11 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 18 |
| 13 | Faul | 14 |
| 115 | Verimlilik (PIR) | 45 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Yakın Doğu Üniversitesi 1, Canik Belediye 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.12.2016Yakın Doğu Üniversitesi 84-52 Canik Belediye
- 26.03.2017Canik Belediye 75-81 Yakın Doğu Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.