KBSL · 16. Hafta · 2016-2017 · 5 Şubat 2017 00:00
Fenerbahçe ilk çeyreği 30-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 30 | 22 | 25 | 29 | 106 |
| Canik Belediye | 12 | 19 | 20 | 12 | 63 |
| Fenerbahçe | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 72.5 | Tempo | 74.2 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
141.2 sezon ort. 108.8 | 100 hücumda sayı | 85.8 sezon ort. 90.9 |
68.5% sezon ort. 52.7% | eFG% | 43.0% sezon ort. 44.9% |
14.6% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 19.0% sezon ort. 18.6% |
51.9% sezon ort. 33.5% | Hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 28.3% |
9.6% sezon ort. 19.1% | Serbest atış oranı | 15.6% sezon ort. 25.4% |
21.9% sezon ort. 28.9% | Üçlük payı | 34.4% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
85.8 sezon ort. 91.4 | 100 savunmada yenen sayı | 141.2 sezon ort. 99.9 |
43.0% sezon ort. 44.4% | Rakip eFG% | 68.5% sezon ort. 47.4% |
19.0% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 14.6% sezon ort. 16.9% |
27.5% sezon ort. 25.8% | Rakip hücum ribaundu % | 51.9% sezon ort. 32.9% |
15.6% sezon ort. 20.5% | Rakip serbest atış oranı | 9.6% sezon ort. 23.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Birsel Vardarlı Demirmen Fenerbahçe · 17 dk+13.1 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 19 dk+11.2 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 20 dk+10.9 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Canik Belediye · 34 dk+9.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Miray Şahin Canik Belediye · 16 dk−9.1 PIR
- Eshaya Marie Murph Canik Belediye · 26 dk−5.4 PIR
- Niray Sena Aral Canik Belediye · 19 dk−3.9 PIR
- Frida Eldebrink Canik Belediye · 22 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Viktoria Vladimirovna Mircheva 50 asist barajını geçti
- Eshaya Marie Murph 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 75.1 | 74.2 | 141.2 | 68.5% | 14.6% | 51.9% | 9.6% | 85.8 | 43.0% | 19.0% | 72.5% | 15.6% | +55.4 |
| Canik Belediye | 73.4 | 74.2 | 85.8 | 43.0% | 19.0% | 27.5% | 15.6% | 141.2 | 68.5% | 14.6% | 48.1% | 9.6% | -55.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| 46/73 (%63.0) | Saha İçi Şut | 24/64 (%37.5) |
| 38/57 (%66.7) | 2 Sayı | 17/42 (%40.5) |
| 8/16 (%50.0) | 3 Sayı | 7/22 (%31.8) |
| 6/7 (%85.7) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 43 | Ribaund | 24 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 13 |
| 32 | Asist | 16 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 16 |
| 12 | Faul | 11 |
| 152 | Verimlilik (PIR) | 52 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Fenerbahçe 2, Canik Belediye 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.11.2016Canik Belediye 59-74 Fenerbahçe
- 04.02.2017Fenerbahçe 106-63 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

