KBSL · 15. Hafta · 2016-2017 · 29 Ocak 2017 00:00

56 - 80

Adana Aski 3. çeyreği 27-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik Belediye | 17 | 15 | 12 | 12 | 56 |
| Adana Aski | 20 | 12 | 27 | 21 | 80 |
| Canik Belediye | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.5 sezon ort. 73.5 | Tempo | 69.5 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
82.2 sezon ort. 91.0 | 100 hücumda sayı | 112.9 sezon ort. 91.3 |
41.8% sezon ort. 44.9% | eFG% | 52.1% sezon ort. 43.9% |
18.6% sezon ort. 18.6% | Top kaybı oranı | 14.3% sezon ort. 16.7% |
18.4% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 47.6% sezon ort. 28.9% |
25.5% sezon ort. 25.0% | Serbest atış oranı | 15.1% sezon ort. 22.5% |
23.6% sezon ort. 30.0% | Üçlük payı | 27.4% sezon ort. 34.1% |
| Savunma | ||
112.9 sezon ort. 101.1 | 100 savunmada yenen sayı | 82.2 sezon ort. 97.9 |
52.1% sezon ort. 48.2% | Rakip eFG% | 41.8% sezon ort. 46.9% |
14.3% sezon ort. 16.9% | Zorlanan top kaybı | 18.6% sezon ort. 17.2% |
47.6% sezon ort. 32.8% | Rakip hücum ribaundu % | 18.4% sezon ort. 30.0% |
15.1% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 25.5% sezon ort. 27.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley Adana Aski · 32 dk+16.7 PIR
- Edita Sujanova Adana Aski · 27 dk+10.8 PIR
- Frida Eldebrink Canik Belediye · 32 dk+10.2 PIR
- Ezgi Manlacı Adana Aski · 15 dk+6.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 32 dk−17.3 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Canik Belediye · 33 dk−15.4 PIR
- Alexandria Marie Bentley Adana Aski · 23 dk−4.0 PIR
- Asena Yalçın Adana Aski · 29 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik Belediye | 68.2 | 69.5 | 82.2 | 41.8% | 18.6% | 18.4% | 25.5% | 112.9 | 52.1% | 14.3% | 52.4% | 15.1% | -30.8 |
| Adana Aski | 70.8 | 69.5 | 112.9 | 52.1% | 14.3% | 47.6% | 15.1% | 82.2 | 41.8% | 18.6% | 81.6% | 25.5% | +30.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik Belediye | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 20/55 (%36.4) | Saha İçi Şut | 34/73 (%46.6) |
| 14/42 (%33.3) | 2 Sayı | 26/53 (%49.1) |
| 6/13 (%46.2) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 10/14 (%71.4) | Serbest Atış | 4/11 (%36.4) |
| 29 | Ribaund | 51 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 20 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 9 | Asist | 22 |
| 10 | Top Çalma | 10 |
| 4 | Blok | 3 |
| 14 | Top Kaybı | 13 |
| 14 | Faul | 17 |
| 55 | Verimlilik (PIR) | 107 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Canik Belediye 2, Adana Aski 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 28.10.2016Adana Aski 72-55 Canik Belediye
- 28.01.2017Canik Belediye 56-80 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.