KBSL · 11. Hafta · 2016-2017 · 30 Aralık 2016 00:00
Adana Aski maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 27 | 16 | 11 | 28 | 82 |
| Girne Üniversitesi | 23 | 15 | 17 | 21 | 76 |
| Adana Aski | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.9 sezon ort. 73.1 | Tempo | 74.9 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
110.5 sezon ort. 91.4 | 100 hücumda sayı | 100.5 sezon ort. 94.5 |
53.3% sezon ort. 43.9% | eFG% | 40.0% sezon ort. 43.4% |
13.7% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 11.3% sezon ort. 14.8% |
18.2% sezon ort. 30.0% | Hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 30.4% |
35.0% sezon ort. 21.7% | Serbest atış oranı | 47.7% sezon ort. 27.7% |
28.3% sezon ort. 34.0% | Üçlük payı | 18.5% sezon ort. 23.5% |
| Savunma | ||
100.5 sezon ort. 97.2 | 100 savunmada yenen sayı | 110.5 sezon ort. 103.3 |
40.0% sezon ort. 47.0% | Rakip eFG% | 53.3% sezon ort. 51.2% |
11.3% sezon ort. 17.5% | Zorlanan top kaybı | 13.7% sezon ort. 17.1% |
28.9% sezon ort. 29.5% | Rakip hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 31.3% |
47.7% sezon ort. 27.0% | Rakip serbest atış oranı | 35.0% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley Adana Aski · 37 dk+13.5 PIR
- Tijana Krivacevic Girne Üniversitesi · 36 dk+12.8 PIR
- Marica Gajic Girne Üniversitesi · 39 dk+7.5 PIR
- Kübra Erat Adana Aski · 27 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Özışık Girne Üniversitesi · 33 dk−10.1 PIR
- Cappie Marie Pondexter Girne Üniversitesi · 36 dk−8.9 PIR
- Adrijana Knezevic Girne Üniversitesi · 24 dk−6.4 PIR
- Merve Aydın Özbek Girne Üniversitesi · 9 dk−2.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alysha Clark 100 ribaund barajını geçti
- Alysha Clark 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 74.2 | 74.9 | 110.5 | 53.3% | 13.7% | 18.2% | 35.0% | 100.5 | 40.0% | 11.3% | 71.1% | 47.7% | +10.0 |
| Girne Üniversitesi | 75.6 | 74.9 | 100.5 | 40.0% | 11.3% | 28.9% | 47.7% | 110.5 | 53.3% | 13.7% | 81.8% | 35.0% | -10.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| 28/60 (%46.7) | Saha İçi Şut | 24/65 (%36.9) |
| 20/43 (%46.5) | 2 Sayı | 20/53 (%37.7) |
| 8/17 (%47.1) | 3 Sayı | 4/12 (%33.3) |
| 18/21 (%85.7) | Serbest Atış | 24/31 (%77.4) |
| 38 | Ribaund | 40 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 14 | Asist | 13 |
| 4 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 10 |
| 23 | Faul | 24 |
| 92 | Verimlilik (PIR) | 76 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.12.2016Adana Aski 82-76 Girne Üniversitesi
- 31.03.2017Girne Üniversitesi 71-65 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

