KBSL · 7. Hafta · 2016-2017 · 10 Aralık 2016 00:00

58 - 65

Hatay BŞB. maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 19 | 14 | 10 | 15 | 58 |
| Hatay BŞB. | 15 | 18 | 16 | 16 | 65 |
| Adana Aski | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.8 sezon ort. 73.4 | Tempo | 66.8 sezon ort. 69.7 |
| Hücum | ||
85.4 sezon ort. 92.4 | 100 hücumda sayı | 98.8 sezon ort. 100.4 |
32.2% sezon ort. 44.8% | eFG% | 48.4% sezon ort. 49.0% |
8.0% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 15.6% sezon ort. 15.9% |
37.0% sezon ort. 29.3% | Hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 30.0% |
24.7% sezon ort. 22.1% | Serbest atış oranı | 6.3% sezon ort. 22.5% |
30.1% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 44.4% sezon ort. 36.3% |
| Savunma | ||
98.8 sezon ort. 97.3 | 100 savunmada yenen sayı | 85.4 sezon ort. 100.8 |
48.4% sezon ort. 46.7% | Rakip eFG% | 32.2% sezon ort. 47.6% |
15.6% sezon ort. 17.3% | Zorlanan top kaybı | 8.0% sezon ort. 14.6% |
31.4% sezon ort. 29.4% | Rakip hücum ribaundu % | 37.0% sezon ort. 30.8% |
6.3% sezon ort. 28.7% | Rakip serbest atış oranı | 24.7% sezon ort. 20.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley Adana Aski · 38 dk+6.7 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 16 dk+5.9 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 38 dk+4.0 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 35 dk+1.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alysha Clark Adana Aski · 40 dk−13.4 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 40 dk−12.6 PIR
- Edita Sujanova Adana Aski · 32 dk−9.0 PIR
- Alexandria Marie Bentley Adana Aski · 34 dk−7.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 67.9 | 66.8 | 85.4 | 32.2% | 8.0% | 37.0% | 24.7% | 98.8 | 48.4% | 15.6% | 68.6% | 6.3% | -13.4 |
| Hatay BŞB. | 65.8 | 66.8 | 98.8 | 48.4% | 15.6% | 31.4% | 6.3% | 85.4 | 32.2% | 8.0% | 63.0% | 24.7% | +13.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 21/73 (%28.8) | Saha İçi Şut | 27/63 (%42.9) |
| 16/51 (%31.4) | 2 Sayı | 20/35 (%57.1) |
| 5/22 (%22.7) | 3 Sayı | 7/28 (%25.0) |
| 11/18 (%61.1) | Serbest Atış | 4/4 (%100.0) |
| 44 | Ribaund | 45 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 8 | Asist | 13 |
| 5 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 12 |
| 14 | Faul | 20 |
| 50 | Verimlilik (PIR) | 78 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 09.12.2016Adana Aski 58-65 Hatay BŞB.
- 12.03.2017Hatay BŞB. 67-64 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.