KBSL · 6. Hafta · 2016-2017 · 3 Aralık 2016 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 24-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 24 | 18 | 24 | 20 | 86 |
| Adana Aski | 18 | 16 | 13 | 11 | 58 |
| Fenerbahçe | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.9 sezon ort. 72.7 | Tempo | 68.9 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
125.0 sezon ort. 109.3 | 100 hücumda sayı | 84.1 sezon ort. 92.4 |
57.4% sezon ort. 53.1% | eFG% | 37.3% sezon ort. 44.5% |
11.4% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 9.0% sezon ort. 16.9% |
32.3% sezon ort. 33.9% | Hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 30.1% |
32.8% sezon ort. 18.4% | Serbest atış oranı | 13.4% sezon ort. 22.5% |
21.3% sezon ort. 28.9% | Üçlük payı | 28.4% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
84.1 sezon ort. 91.5 | 100 savunmada yenen sayı | 125.0 sezon ort. 96.3 |
37.3% sezon ort. 44.6% | Rakip eFG% | 57.4% sezon ort. 46.3% |
9.0% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 17.5% |
20.5% sezon ort. 26.0% | Rakip hücum ribaundu % | 32.3% sezon ort. 29.4% |
13.4% sezon ort. 20.6% | Rakip serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 27.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alysha Clark Adana Aski · 30 dk+11.1 PIR
- Sandrine Beatrice Gruda Fenerbahçe · 26 dk+7.9 PIR
- Alexandria Christine Quigley Fenerbahçe · 25 dk+7.7 PIR
- Esra Ural Fenerbahçe · 16 dk+5.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Asena Yalçın Adana Aski · 18 dk−9.3 PIR
- Kübra Erat Adana Aski · 25 dk−5.9 PIR
- Avery Rochelle Warley Adana Aski · 32 dk−4.2 PIR
- Pelin Bilgiç Fenerbahçe · 20 dk−2.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 68.8 | 68.9 | 125.0 | 57.4% | 11.4% | 32.3% | 32.8% | 84.1 | 37.3% | 9.0% | 79.5% | 13.4% | +40.9 |
| Adana Aski | 69.0 | 68.9 | 84.1 | 37.3% | 9.0% | 20.5% | 13.4% | 125.0 | 57.4% | 11.4% | 67.7% | 32.8% | -40.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 33/61 (%54.1) | Saha İçi Şut | 23/67 (%34.3) |
| 29/48 (%60.4) | 2 Sayı | 19/48 (%39.6) |
| 4/13 (%30.8) | 3 Sayı | 4/19 (%21.1) |
| 16/20 (%80.0) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 45 | Ribaund | 30 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 30 | Asist | 12 |
| 4 | Top Çalma | 5 |
| 6 | Blok | 0 |
| 9 | Top Kaybı | 7 |
| 18 | Faul | 17 |
| 130 | Verimlilik (PIR) | 53 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.12.2016Fenerbahçe 86-58 Adana Aski
- 24.02.2017Adana Aski 69-76 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

