KBSL · 8. Hafta · 2016-2017 · 17 Aralık 2016 00:00

86 - 90

Adana Aski 4. çeyreği 31-19 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 22 | 21 | 24 | 19 | 86 |
| Adana Aski | 22 | 21 | 16 | 31 | 90 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
84.0 sezon ort. 75.3 | Tempo | 84.0 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
102.0 sezon ort. 89.6 | 100 hücumda sayı | 107.6 sezon ort. 91.4 |
46.3% sezon ort. 43.8% | eFG% | 52.1% sezon ort. 43.9% |
18.5% sezon ort. 17.6% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 16.6% |
31.0% sezon ort. 26.7% | Hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 29.6% |
41.8% sezon ort. 21.8% | Serbest atış oranı | 30.6% sezon ort. 21.8% |
43.3% sezon ort. 26.9% | Üçlük payı | 30.6% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
107.6 sezon ort. 102.0 | 100 savunmada yenen sayı | 102.0 sezon ort. 97.1 |
52.1% sezon ort. 48.2% | Rakip eFG% | 46.3% sezon ort. 46.8% |
15.5% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 17.2% |
32.5% sezon ort. 33.8% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 29.5% |
30.6% sezon ort. 21.3% | Rakip serbest atış oranı | 41.8% sezon ort. 27.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+20.5 PIR
- Avery Rochelle Warley Adana Aski · 36 dk+12.0 PIR
- Saadet Aysu Keskin Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 35 dk+11.0 PIR
- Alexandria Marie Bentley Adana Aski · 30 dk+7.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Büşra Akgün Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 14 dk−8.9 PIR
- Ezgi Manlacı Adana Aski · 11 dk−3.6 PIR
- Asena Yalçın Adana Aski · 25 dk−0.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kübra Erat 100 sayı barajını geçti
- Nazlı Bircan Gökdemir 100 ribaund barajını geçti
- Alysha Clark 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 84.3 | 84.0 | 102.0 | 46.3% | 18.5% | 31.0% | 41.8% | 107.6 | 52.1% | 15.5% | 67.5% | 30.6% | -5.6 |
| Adana Aski | 83.7 | 84.0 | 107.6 | 52.1% | 15.5% | 32.5% | 30.6% | 102.0 | 46.3% | 18.5% | 69.0% | 41.8% | +5.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 26/67 (%38.8) | Saha İçi Şut | 34/72 (%47.2) |
| 16/38 (%42.1) | 2 Sayı | 27/50 (%54.0) |
| 10/29 (%34.5) | 3 Sayı | 7/22 (%31.8) |
| 24/28 (%85.7) | Serbest Atış | 15/22 (%68.2) |
| 40 | Ribaund | 42 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 12 | Asist | 23 |
| 6 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 2 |
| 18 | Top Kaybı | 15 |
| 25 | Faul | 25 |
| 82 | Verimlilik (PIR) | 105 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.12.2016Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 86-90 Adana Aski
- 15.03.2017Adana Aski 76-74 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.