KBSL · 13. Hafta · 2016-2017 · 14 Ocak 2017 00:00
Galatasaray 3. çeyreği 36-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 19 | 16 | 15 | 13 | 63 |
| Galatasaray | 25 | 16 | 36 | 19 | 96 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.9 sezon ort. 75.4 | Tempo | 81.9 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
78.1 sezon ort. 90.7 | 100 hücumda sayı | 115.6 sezon ort. 102.3 |
35.9% sezon ort. 44.3% | eFG% | 55.8% sezon ort. 48.0% |
16.5% sezon ort. 17.7% | Top kaybı oranı | 16.0% sezon ort. 14.7% |
31.4% sezon ort. 26.7% | Hücum ribaundu % | 42.5% sezon ort. 33.2% |
31.0% sezon ort. 22.3% | Serbest atış oranı | 20.8% sezon ort. 17.1% |
22.5% sezon ort. 27.7% | Üçlük payı | 36.4% sezon ort. 31.7% |
| Savunma | ||
115.6 sezon ort. 101.6 | 100 savunmada yenen sayı | 78.1 sezon ort. 95.4 |
55.8% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 35.9% sezon ort. 49.7% |
16.0% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 16.5% sezon ort. 22.1% |
42.5% sezon ort. 33.4% | Rakip hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 33.9% |
20.8% sezon ort. 21.7% | Rakip serbest atış oranı | 31.0% sezon ort. 25.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Deniz Çolakoğlu Galatasaray · 31 dk+20.8 PIR
- Kristine Vitola Galatasaray · 18 dk+10.2 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 30 dk+8.9 PIR
- Pınar Gezici Galatasaray · 23 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 39 dk−11.1 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 37 dk−9.7 PIR
- Tuğçe İnöntepe Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 26 dk−7.7 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 20 dk−1.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 80.7 | 81.9 | 78.1 | 35.9% | 16.5% | 31.4% | 31.0% | 115.6 | 55.8% | 16.0% | 57.5% | 20.8% | -37.5 |
| Galatasaray | 83.0 | 81.9 | 115.6 | 55.8% | 16.0% | 42.5% | 20.8% | 78.1 | 35.9% | 16.5% | 68.6% | 31.0% | +37.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 24/71 (%33.8) | Saha İçi Şut | 38/77 (%49.4) |
| 21/55 (%38.2) | 2 Sayı | 28/49 (%57.1) |
| 3/16 (%18.8) | 3 Sayı | 10/28 (%35.7) |
| 12/22 (%54.5) | Serbest Atış | 10/16 (%62.5) |
| 39 | Ribaund | 52 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 13 | Asist | 29 |
| 10 | Top Çalma | 10 |
| 0 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 16 |
| 17 | Faul | 23 |
| 52 | Verimlilik (PIR) | 128 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 13.01.2017Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 63-96 Galatasaray
- 18.04.2017Galatasaray 89-78 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

