KBSL · 9. Hafta · 2016-2017 · 21 Aralık 2016 00:00
Fenerbahçe ilk çeyreği 32-18 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 32 | 13 | 24 | 23 | 92 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 18 | 13 | 15 | 12 | 58 |
| Fenerbahçe | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 72.5 | Tempo | 74.0 sezon ort. 75.7 |
| Hücum | ||
124.5 sezon ort. 109.3 | 100 hücumda sayı | 78.3 sezon ort. 90.6 |
56.3% sezon ort. 53.1% | eFG% | 38.6% sezon ort. 44.1% |
13.2% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 14.8% sezon ort. 17.8% |
48.6% sezon ort. 33.4% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 27.3% |
25.4% sezon ort. 18.6% | Serbest atış oranı | 10.6% sezon ort. 23.1% |
15.5% sezon ort. 29.1% | Üçlük payı | 27.3% sezon ort. 27.5% |
| Savunma | ||
78.3 sezon ort. 91.7 | 100 savunmada yenen sayı | 124.5 sezon ort. 101.4 |
38.6% sezon ort. 44.5% | Rakip eFG% | 56.3% sezon ort. 48.0% |
14.8% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 13.2% sezon ort. 15.6% |
16.7% sezon ort. 26.1% | Rakip hücum ribaundu % | 48.6% sezon ort. 33.2% |
10.6% sezon ort. 20.7% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 21.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Esra Ural Fenerbahçe · 20 dk+23.3 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Fenerbahçe · 21 dk+14.7 PIR
- Pelin Bilgiç Fenerbahçe · 20 dk+8.6 PIR
- Melis Gülcan Fenerbahçe · 20 dk+8.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 21 dk−8.4 PIR
- Riquna Uneik Williams Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 35 dk−7.0 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 22 dk−6.4 PIR
- Büşra Akgün Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 18 dk−5.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 73.9 | 74.0 | 124.5 | 56.3% | 13.2% | 48.6% | 25.4% | 78.3 | 38.6% | 14.8% | 83.3% | 10.6% | +46.2 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 74.1 | 74.0 | 78.3 | 38.6% | 14.8% | 16.7% | 10.6% | 124.5 | 56.3% | 13.2% | 51.4% | 25.4% | -46.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| 39/71 (%54.9) | Saha İçi Şut | 23/66 (%34.8) |
| 37/60 (%61.7) | 2 Sayı | 18/48 (%37.5) |
| 2/11 (%18.2) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 12/18 (%66.7) | Serbest Atış | 7/7 (%100.0) |
| 52 | Ribaund | 25 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 18 |
| 30 | Asist | 12 |
| 6 | Top Çalma | 5 |
| 4 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 12 |
| 15 | Faul | 18 |
| 134 | Verimlilik (PIR) | 46 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 20.12.2016Fenerbahçe 92-58 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
- 18.03.2017Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 69-99 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

