KBSL · 12. Hafta · 2016-2017 · 7 Ocak 2017 00:00
Galatasaray maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 17 | 22 | 19 | 15 | 73 |
| Hatay BŞB. | 18 | 20 | 13 | 16 | 67 |
| Galatasaray | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 74.6 | Tempo | 75.8 sezon ort. 69.4 |
| Hücum | ||
99.2 sezon ort. 102.9 | 100 hücumda sayı | 85.9 sezon ort. 101.0 |
48.5% sezon ort. 48.2% | eFG% | 48.2% sezon ort. 49.0% |
19.2% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 24.7% sezon ort. 15.5% |
39.5% sezon ort. 33.3% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 30.4% |
23.1% sezon ort. 17.0% | Serbest atış oranı | 28.1% sezon ort. 21.7% |
23.1% sezon ort. 32.1% | Üçlük payı | 45.6% sezon ort. 36.3% |
| Savunma | ||
85.9 sezon ort. 95.1 | 100 savunmada yenen sayı | 99.2 sezon ort. 100.3 |
48.2% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 48.5% sezon ort. 46.9% |
24.7% sezon ort. 21.8% | Zorlanan top kaybı | 19.2% sezon ort. 14.1% |
20.0% sezon ort. 34.3% | Rakip hücum ribaundu % | 39.5% sezon ort. 30.8% |
28.1% sezon ort. 25.4% | Rakip serbest atış oranı | 23.1% sezon ort. 20.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 38 dk+11.9 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 34 dk+3.7 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 37 dk+3.6 PIR
- Maryia Papova Galatasaray · 24 dk+3.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 32 dk−6.1 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 38 dk−3.5 PIR
- İrem Tutar Galatasaray · 18 dk−3.3 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 14 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 73.6 | 75.8 | 99.2 | 48.5% | 19.2% | 39.5% | 23.1% | 85.9 | 48.2% | 24.7% | 80.0% | 28.1% | +13.3 |
| Hatay BŞB. | 78.0 | 75.8 | 85.9 | 48.2% | 24.7% | 20.0% | 28.1% | 99.2 | 48.5% | 19.2% | 60.5% | 23.1% | -13.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 28/65 (%43.1) | Saha İçi Şut | 24/57 (%42.1) |
| 21/50 (%42.0) | 2 Sayı | 17/31 (%54.8) |
| 7/15 (%46.7) | 3 Sayı | 7/26 (%26.9) |
| 10/15 (%66.7) | Serbest Atış | 12/16 (%75.0) |
| 43 | Ribaund | 30 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 19 | Asist | 20 |
| 12 | Top Çalma | 11 |
| 2 | Blok | 4 |
| 17 | Top Kaybı | 21 |
| 21 | Faul | 17 |
| 90 | Verimlilik (PIR) | 74 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 06.01.2017Galatasaray 73-67 Hatay BŞB.
- 08.04.2017Hatay BŞB. 69-82 Galatasaray
- 21.04.2017Galatasaray 72-69 Hatay BŞB.
- 23.04.2017Hatay BŞB. 81-87 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

