WbInsight

KBSL · 8. Hafta · 2016-2017 · 17 Aralık 2016 00:00

Galatasaray maçı 12 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray1919152174
Beşiktaş2212131562
Dört Faktör
GalatasarayKategoriBeşiktaş
Tempo
69.1
sezon ort. 74.9
Tempo
69.1
sezon ort. 69.1
Hücum
106.4
sezon ort. 102.7
100 hücumda sayı
90.4
sezon ort. 97.1
47.2%
sezon ort. 48.3%
eFG%
51.0%
sezon ort. 44.6%
10.8%
sezon ort. 14.8%
Top kaybı oranı
28.4%
sezon ort. 14.5%
34.1%
sezon ort. 33.5%
Hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 30.8%
11.3%
sezon ort. 17.4%
Serbest atış oranı
30.6%
sezon ort. 23.8%
28.2%
sezon ort. 32.0%
Üçlük payı
34.7%
sezon ort. 22.7%
Savunma
90.4
sezon ort. 94.9
100 savunmada yenen sayı
106.4
sezon ort. 94.4
51.0%
sezon ort. 49.1%
Rakip eFG%
47.2%
sezon ort. 44.4%
28.4%
sezon ort. 21.7%
Zorlanan top kaybı
10.8%
sezon ort. 13.5%
33.3%
sezon ort. 33.8%
Rakip hücum ribaundu %
34.1%
sezon ort. 25.4%
30.6%
sezon ort. 25.4%
Rakip serbest atış oranı
11.3%
sezon ort. 20.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.