WbInsight

KBSL · 10. Hafta · 2016-2017 · 24 Aralık 2016 00:00

Tosyalı Toyo Osmaniye GSK logosu
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK

68 - 78

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

Hatay BŞB. ilk çeyreği 25-14 kazanarak maçı erken kopardı. Tosyalı Toyo Osmaniye GSK ikinci yarıda 35-32 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK1419211468
Hatay BŞB.2521191378
Dört Faktör
Tosyalı Toyo Osmaniye GSKKategoriHatay BŞB.
Tempo
73.4
sezon ort. 75.8
Tempo
73.4
sezon ort. 69.5
Hücum
93.4
sezon ort. 90.0
100 hücumda sayı
105.5
sezon ort. 100.2
39.8%
sezon ort. 44.1%
eFG%
46.8%
sezon ort. 49.1%
16.1%
sezon ort. 17.7%
Top kaybı oranı
12.0%
sezon ort. 16.0%
34.1%
sezon ort. 26.6%
Hücum ribaundu %
39.1%
sezon ort. 29.6%
31.3%
sezon ort. 22.3%
Serbest atış oranı
11.7%
sezon ort. 22.4%
31.3%
sezon ort. 27.4%
Üçlük payı
33.8%
sezon ort. 36.7%
Savunma
105.5
sezon ort. 102.1
100 savunmada yenen sayı
93.4
sezon ort. 100.6
46.8%
sezon ort. 48.5%
Rakip eFG%
39.8%
sezon ort. 47.2%
12.0%
sezon ort. 15.6%
Zorlanan top kaybı
16.1%
sezon ort. 14.2%
39.1%
sezon ort. 33.5%
Rakip hücum ribaundu %
34.1%
sezon ort. 31.0%
11.7%
sezon ort. 22.1%
Rakip serbest atış oranı
31.3%
sezon ort. 20.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.