KBSL · 17. Hafta · 2016-2017 · 11 Şubat 2017 00:00

75 - 64

İstanbul Üniversitesi maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 17 | 17 | 19 | 22 | 75 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 20 | 12 | 16 | 16 | 64 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.3 sezon ort. 71.5 | Tempo | 73.3 sezon ort. 75.8 |
| Hücum | ||
103.0 sezon ort. 95.8 | 100 hücumda sayı | 86.7 sezon ort. 90.3 |
53.3% sezon ort. 44.9% | eFG% | 46.6% sezon ort. 43.8% |
18.6% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 22.9% sezon ort. 17.5% |
24.2% sezon ort. 27.5% | Hücum ribaundu % | 26.5% sezon ort. 26.9% |
18.0% sezon ort. 18.2% | Serbest atış oranı | 18.6% sezon ort. 22.8% |
36.1% sezon ort. 37.9% | Üçlük payı | 23.7% sezon ort. 27.7% |
| Savunma | ||
86.7 sezon ort. 106.0 | 100 savunmada yenen sayı | 103.0 sezon ort. 102.2 |
46.6% sezon ort. 50.8% | Rakip eFG% | 53.3% sezon ort. 48.2% |
22.9% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 18.6% sezon ort. 15.4% |
26.5% sezon ort. 33.4% | Rakip hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 34.0% |
18.6% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 18.0% sezon ort. 21.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 34 dk+11.7 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+5.9 PIR
- İlayda Güner İstanbul Üniversitesi · 13 dk+4.4 PIR
- Chatilla van Grinsven Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 34 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marina Bas Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk−12.5 PIR
- Saadet Aysu Keskin Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 26 dk−5.5 PIR
- Jordan Hooper İstanbul Üniversitesi · 33 dk−4.0 PIR
- La Tanya Chantella White İstanbul Üniversitesi · 34 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 72.8 | 73.3 | 103.0 | 53.3% | 18.6% | 24.2% | 18.0% | 86.7 | 46.6% | 22.9% | 73.5% | 18.6% | +16.3 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 73.8 | 73.3 | 86.7 | 46.6% | 22.9% | 26.5% | 18.6% | 103.0 | 53.3% | 18.6% | 75.8% | 18.0% | -16.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| 28/61 (%45.9) | Saha İçi Şut | 25/59 (%42.4) |
| 19/39 (%48.7) | 2 Sayı | 20/45 (%44.4) |
| 9/22 (%40.9) | 3 Sayı | 5/14 (%35.7) |
| 10/11 (%90.9) | Serbest Atış | 9/11 (%81.8) |
| 33 | Ribaund | 34 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 20 | Asist | 16 |
| 10 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 4 |
| 15 | Top Kaybı | 19 |
| 15 | Faul | 17 |
| 90 | Verimlilik (PIR) | 67 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 11.11.2016Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 62-66 İstanbul Üniversitesi
- 10.02.2017İstanbul Üniversitesi 75-64 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.