KBSL · 16. Hafta · 2016-2017 · 5 Şubat 2017 00:00

66 - 52

Hatay BŞB. maçı 14 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 11 | 20 | 17 | 18 | 66 |
| İstanbul Üniversitesi | 12 | 17 | 13 | 10 | 52 |
| Hatay BŞB. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.6 sezon ort. 69.7 | Tempo | 65.6 sezon ort. 71.8 |
| Hücum | ||
101.9 sezon ort. 100.3 | 100 hücumda sayı | 78.3 sezon ort. 96.7 |
47.3% sezon ort. 49.0% | eFG% | 34.8% sezon ort. 45.5% |
17.8% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 10.2% sezon ort. 14.1% |
38.9% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 25.5% sezon ort. 27.5% |
35.7% sezon ort. 21.4% | Serbest atış oranı | 15.2% sezon ort. 18.3% |
30.4% sezon ort. 36.8% | Üçlük payı | 25.8% sezon ort. 38.3% |
| Savunma | ||
78.3 sezon ort. 101.1 | 100 savunmada yenen sayı | 101.9 sezon ort. 105.4 |
34.8% sezon ort. 47.4% | Rakip eFG% | 47.3% sezon ort. 50.8% |
10.2% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 17.8% sezon ort. 15.5% |
25.5% sezon ort. 31.4% | Rakip hücum ribaundu % | 38.9% sezon ort. 32.9% |
15.2% sezon ort. 20.8% | Rakip serbest atış oranı | 35.7% sezon ort. 21.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 39 dk+14.8 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 29 dk+5.3 PIR
- Gizem Yavuz Yar İstanbul Üniversitesi · 31 dk+0.3 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 13 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 31 dk−18.6 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 40 dk−9.5 PIR
- La Tanya Chantella White İstanbul Üniversitesi · 33 dk−9.0 PIR
- Aija Jurjane İstanbul Üniversitesi · 30 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gamze Takmaz 100 asist barajını geçti
- Katsiaryna Snytsina 1.000 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 64.8 | 65.6 | 101.9 | 47.3% | 17.8% | 38.9% | 35.7% | 78.3 | 34.8% | 10.2% | 74.5% | 15.2% | +23.5 |
| İstanbul Üniversitesi | 66.4 | 65.6 | 78.3 | 34.8% | 10.2% | 25.5% | 15.2% | 101.9 | 47.3% | 17.8% | 61.1% | 35.7% | -23.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 23/56 (%41.1) | Saha İçi Şut | 20/66 (%30.3) |
| 16/39 (%41.0) | 2 Sayı | 14/49 (%28.6) |
| 7/17 (%41.2) | 3 Sayı | 6/17 (%35.3) |
| 13/20 (%65.0) | Serbest Atış | 6/10 (%60.0) |
| 49 | Ribaund | 34 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 15 | Asist | 14 |
| 2 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 8 |
| 16 | Faul | 18 |
| 79 | Verimlilik (PIR) | 47 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Hatay BŞB. 1, İstanbul Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 04.11.2016İstanbul Üniversitesi 76-75 Hatay BŞB.
- 04.02.2017Hatay BŞB. 66-52 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.