KBSL · 15. Hafta · 2016-2017 · 29 Ocak 2017 00:00

76 - 71

Yakın Doğu Üniversitesi 2. çeyreği 24-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üniversitesi | 11 | 24 | 21 | 20 | 76 |
| Hatay BŞB. | 14 | 11 | 23 | 23 | 71 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.5 sezon ort. 72.8 | Tempo | 80.5 sezon ort. 69.2 |
| Hücum | ||
94.9 sezon ort. 108.2 | 100 hücumda sayı | 87.7 sezon ort. 100.9 |
43.8% sezon ort. 51.4% | eFG% | 43.9% sezon ort. 49.2% |
17.6% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 17.8% sezon ort. 15.8% |
28.9% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 21.4% sezon ort. 30.4% |
35.4% sezon ort. 22.5% | Serbest atış oranı | 27.3% sezon ort. 21.7% |
24.6% sezon ort. 22.0% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 36.7% |
| Savunma | ||
87.7 sezon ort. 88.1 | 100 savunmada yenen sayı | 94.9 sezon ort. 100.5 |
43.9% sezon ort. 44.6% | Rakip eFG% | 43.8% sezon ort. 47.1% |
17.8% sezon ort. 17.0% | Zorlanan top kaybı | 17.6% sezon ort. 14.2% |
21.4% sezon ort. 22.1% | Rakip hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 31.2% |
27.3% sezon ort. 18.8% | Rakip serbest atış oranı | 35.4% sezon ort. 20.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 36 dk+12.4 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 17 dk+9.9 PIR
- Angelica Danielle Robinson Yakın Doğu Üniversitesi · 27 dk+3.9 PIR
- Olcay Çakır Turgut Yakın Doğu Üniversitesi · 25 dk+0.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Yakın Doğu Üniversitesi · 35 dk−11.8 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 26 dk−10.3 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 40 dk−5.3 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üniversitesi · 37 dk−3.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üniversitesi | 80.1 | 80.5 | 94.9 | 43.8% | 17.6% | 28.9% | 35.4% | 87.7 | 43.9% | 17.8% | 78.6% | 27.3% | +7.1 |
| Hatay BŞB. | 80.9 | 80.5 | 87.7 | 43.9% | 17.8% | 21.4% | 27.3% | 94.9 | 43.8% | 17.6% | 71.1% | 35.4% | -7.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 26/65 (%40.0) | Saha İçi Şut | 27/66 (%40.9) |
| 21/49 (%42.9) | 2 Sayı | 23/44 (%52.3) |
| 5/16 (%31.3) | 3 Sayı | 4/22 (%18.2) |
| 19/23 (%82.6) | Serbest Atış | 13/18 (%72.2) |
| 44 | Ribaund | 36 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 22 | Asist | 24 |
| 11 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 16 |
| 16 | Faul | 22 |
| 95 | Verimlilik (PIR) | 80 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Yakın Doğu Üniversitesi 1, Hatay BŞB. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.10.2016Hatay BŞB. 72-73 Yakın Doğu Üniversitesi
- 28.01.2017Yakın Doğu Üniversitesi 76-71 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.