WbInsight

KBSL · 14. Hafta · 2016-2017 · 21 Ocak 2017 00:00

Tosyalı Toyo Osmaniye GSK logosu
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK

75 - 60

Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 3. çeyreği 32-14 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK161932875
Girne Üniversitesi199141860
Dört Faktör
Tosyalı Toyo Osmaniye GSKKategoriGirne Üniversitesi
Tempo
76.4
sezon ort. 75.6
Tempo
76.4
sezon ort. 73.3
Hücum
99.4
sezon ort. 89.8
100 hücumda sayı
77.5
sezon ort. 95.5
46.2%
sezon ort. 43.8%
eFG%
39.9%
sezon ort. 43.4%
17.0%
sezon ort. 17.7%
Top kaybı oranı
14.1%
sezon ort. 14.7%
32.5%
sezon ort. 26.7%
Hücum ribaundu %
18.6%
sezon ort. 30.8%
25.8%
sezon ort. 22.5%
Serbest atış oranı
14.5%
sezon ort. 29.0%
27.3%
sezon ort. 27.5%
Üçlük payı
23.2%
sezon ort. 23.3%
Savunma
77.5
sezon ort. 103.2
100 savunmada yenen sayı
99.4
sezon ort. 103.7
39.9%
sezon ort. 48.7%
Rakip eFG%
46.2%
sezon ort. 51.5%
14.1%
sezon ort. 15.6%
Zorlanan top kaybı
17.0%
sezon ort. 17.0%
18.6%
sezon ort. 34.4%
Rakip hücum ribaundu %
32.5%
sezon ort. 30.7%
14.5%
sezon ort. 21.9%
Rakip serbest atış oranı
25.8%
sezon ort. 22.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.