KBSL · 18. Hafta · 2016-2017 · 19 Şubat 2017 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Hatay BŞB. Beşiktaş karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 16 | 17 | 11 | 20 | 64 |
| Beşiktaş | 13 | 15 | 27 | 6 | 61 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.2 sezon ort. 69.8 | Tempo | 65.2 sezon ort. 69.2 |
| Hücum | ||
99.3 sezon ort. 100.4 | 100 hücumda sayı | 92.5 sezon ort. 97.1 |
40.3% sezon ort. 49.3% | eFG% | 35.4% sezon ort. 45.1% |
9.2% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 9.9% sezon ort. 15.1% |
29.3% sezon ort. 30.1% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 30.7% |
27.4% sezon ort. 21.7% | Serbest atış oranı | 27.7% sezon ort. 23.8% |
33.9% sezon ort. 36.7% | Üçlük payı | 21.5% sezon ort. 23.1% |
| Savunma | ||
92.5 sezon ort. 100.6 | 100 savunmada yenen sayı | 99.3 sezon ort. 94.6 |
35.4% sezon ort. 47.4% | Rakip eFG% | 40.3% sezon ort. 44.6% |
9.9% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 9.2% sezon ort. 13.5% |
33.3% sezon ort. 31.0% | Rakip hücum ribaundu % | 29.3% sezon ort. 25.6% |
27.7% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 27.4% sezon ort. 19.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 21 dk+8.4 PIR
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 27 dk+4.7 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 40 dk+4.0 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 40 dk+3.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Lindsey Marcie Harding Beşiktaş · 32 dk−14.4 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 31 dk−8.5 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 31 dk−6.9 PIR
- Iva Radosavljevic Beşiktaş · 37 dk−6.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 64.5 | 65.2 | 99.3 | 40.3% | 9.2% | 29.3% | 27.4% | 92.5 | 35.4% | 9.9% | 66.7% | 27.7% | +6.7 |
| Beşiktaş | 65.9 | 65.2 | 92.5 | 35.4% | 9.9% | 33.3% | 27.7% | 99.3 | 40.3% | 9.2% | 70.7% | 27.4% | -6.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 23/62 (%37.1) | Saha İçi Şut | 20/65 (%30.8) |
| 19/41 (%46.3) | 2 Sayı | 14/51 (%27.5) |
| 4/21 (%19.0) | 3 Sayı | 6/14 (%42.9) |
| 14/17 (%82.4) | Serbest Atış | 15/18 (%83.3) |
| 42 | Ribaund | 44 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 17 | Asist | 12 |
| 2 | Top Çalma | 3 |
| 9 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 8 |
| 17 | Faul | 17 |
| 85 | Verimlilik (PIR) | 65 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Hatay BŞB. 0, Beşiktaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 26.11.2016Beşiktaş 68-64 Hatay BŞB.
- 18.02.2017Hatay BŞB. 64-61 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

