KBSL · 16. Hafta · 2016-2017 · 4 Şubat 2017 00:00
Galatasaray, Girne Üniversitesi karşısında 21 sayı farkla rahat bir galibiyet aldı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 25 | 21 | 23 | 20 | 89 |
| Girne Üniversitesi | 19 | 15 | 17 | 17 | 68 |
| Galatasaray | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 74.7 | Tempo | 74.2 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
120.4 sezon ort. 102.2 | 100 hücumda sayı | 91.4 sezon ort. 94.9 |
53.6% sezon ort. 48.1% | eFG% | 50.8% sezon ort. 43.0% |
18.8% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 21.1% sezon ort. 14.4% |
57.9% sezon ort. 32.8% | Hücum ribaundu % | 19.4% sezon ort. 30.6% |
25.7% sezon ort. 16.9% | Serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 28.9% |
28.6% sezon ort. 32.0% | Üçlük payı | 20.3% sezon ort. 23.4% |
| Savunma | ||
91.4 sezon ort. 94.9 | 100 savunmada yenen sayı | 120.4 sezon ort. 102.9 |
50.8% sezon ort. 49.1% | Rakip eFG% | 53.6% sezon ort. 51.1% |
21.1% sezon ort. 21.9% | Zorlanan top kaybı | 18.8% sezon ort. 16.9% |
19.4% sezon ort. 34.2% | Rakip hücum ribaundu % | 57.9% sezon ort. 29.6% |
16.9% sezon ort. 25.8% | Rakip serbest atış oranı | 25.7% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Adrijana Knezevic Girne Üniversitesi · 38 dk+11.1 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 34 dk+6.7 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 34 dk+5.6 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 20 dk+5.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Cappie Marie Pondexter Girne Üniversitesi · 27 dk−9.2 PIR
- Courtney Williams Girne Üniversitesi · 29 dk−6.1 PIR
- Ivon Anderson Galatasaray · 22 dk−2.2 PIR
- Melisa Can Girne Üniversitesi · 21 dk−2.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 73.9 | 74.2 | 120.4 | 53.6% | 18.8% | 57.9% | 25.7% | 91.4 | 50.8% | 21.1% | 80.6% | 16.9% | +29.0 |
| Girne Üniversitesi | 74.4 | 74.2 | 91.4 | 50.8% | 21.1% | 19.4% | 16.9% | 120.4 | 53.6% | 18.8% | 42.1% | 25.7% | -29.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| 34/70 (%48.6) | Saha İçi Şut | 28/59 (%47.5) |
| 27/50 (%54.0) | 2 Sayı | 24/47 (%51.1) |
| 7/20 (%35.0) | 3 Sayı | 4/12 (%33.3) |
| 14/18 (%77.8) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 47 | Ribaund | 22 |
| 22 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 16 |
| 18 | Asist | 16 |
| 11 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 2 |
| 18 | Top Kaybı | 17 |
| 17 | Faul | 18 |
| 109 | Verimlilik (PIR) | 62 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Galatasaray 3, Girne Üniversitesi 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 04.11.2016Girne Üniversitesi 68-88 Galatasaray
- 03.02.2017Galatasaray 89-68 Girne Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

