KBSL · 19. Hafta · 2016-2017 · 25 Şubat 2017 00:00
Galatasaray 4. çeyreği 22-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 23 | 17 | 15 | 10 | 65 |
| Galatasaray | 20 | 20 | 16 | 22 | 78 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.5 sezon ort. 71.7 | Tempo | 67.5 sezon ort. 74.9 |
| Hücum | ||
96.8 sezon ort. 96.0 | 100 hücumda sayı | 114.9 sezon ort. 102.4 |
40.0% sezon ort. 45.3% | eFG% | 58.5% sezon ort. 47.9% |
11.2% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 17.5% sezon ort. 14.6% |
31.0% sezon ort. 27.3% | Hücum ribaundu % | 38.7% sezon ort. 33.4% |
21.5% sezon ort. 18.0% | Serbest atış oranı | 3.1% sezon ort. 17.7% |
36.9% sezon ort. 37.9% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 31.8% |
| Savunma | ||
114.9 sezon ort. 105.0 | 100 savunmada yenen sayı | 96.8 sezon ort. 94.7 |
58.5% sezon ort. 50.4% | Rakip eFG% | 40.0% sezon ort. 49.5% |
17.5% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 11.2% sezon ort. 22.2% |
38.7% sezon ort. 33.0% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 33.9% |
3.1% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 21.5% sezon ort. 25.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pınar Gezici Galatasaray · 21 dk+7.0 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 14 dk+5.8 PIR
- Maryia Papova Galatasaray · 38 dk+3.8 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 39 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar İstanbul Üniversitesi · 36 dk−12.9 PIR
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 34 dk−10.4 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 26 dk−7.0 PIR
- Jordan Hooper İstanbul Üniversitesi · 38 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 67.2 | 67.5 | 96.8 | 40.0% | 11.2% | 31.0% | 21.5% | 114.9 | 58.5% | 17.5% | 61.3% | 3.1% | -18.1 |
| Galatasaray | 67.9 | 67.5 | 114.9 | 58.5% | 17.5% | 38.7% | 3.1% | 96.8 | 40.0% | 11.2% | 69.0% | 21.5% | +18.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 23/65 (%35.4) | Saha İçi Şut | 34/65 (%52.3) |
| 17/41 (%41.5) | 2 Sayı | 26/43 (%60.5) |
| 6/24 (%25.0) | 3 Sayı | 8/22 (%36.4) |
| 13/14 (%92.9) | Serbest Atış | 2/2 (%100.0) |
| 32 | Ribaund | 41 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 13 | Asist | 21 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 14 |
| 14 | Faul | 15 |
| 65 | Verimlilik (PIR) | 101 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 0, Galatasaray 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.12.2016Galatasaray 76-70 İstanbul Üniversitesi
- 24.02.2017İstanbul Üniversitesi 65-78 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

