KBSL · 18. Hafta · 2016-2017 · 19 Şubat 2017 00:00
Yakın Doğu Üniversitesi 4. çeyreği 27-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 18 | 12 | 17 | 13 | 60 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 16 | 19 | 19 | 27 | 81 |
| Galatasaray | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.4 sezon ort. 74.9 | Tempo | 69.4 sezon ort. 73.2 |
| Hücum | ||
86.6 sezon ort. 103.3 | 100 hücumda sayı | 116.6 sezon ort. 107.6 |
43.0% sezon ort. 48.4% | eFG% | 52.3% sezon ort. 51.2% |
17.3% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 17.3% sezon ort. 14.5% |
17.6% sezon ort. 34.0% | Hücum ribaundu % | 51.5% sezon ort. 31.0% |
21.1% sezon ort. 17.1% | Serbest atış oranı | 26.6% sezon ort. 22.8% |
28.1% sezon ort. 32.0% | Üçlük payı | 15.6% sezon ort. 22.2% |
| Savunma | ||
116.6 sezon ort. 94.1 | 100 savunmada yenen sayı | 86.6 sezon ort. 88.1 |
52.3% sezon ort. 49.1% | Rakip eFG% | 43.0% sezon ort. 44.6% |
17.3% sezon ort. 22.0% | Zorlanan top kaybı | 17.3% sezon ort. 17.0% |
51.5% sezon ort. 33.2% | Rakip hücum ribaundu % | 17.6% sezon ort. 22.2% |
26.6% sezon ort. 25.5% | Rakip serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 19.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 30 dk+6.0 PIR
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üniversitesi · 33 dk+4.5 PIR
- Kayla McBride Yakın Doğu Üniversitesi · 29 dk+4.4 PIR
- Olcay Çakır Turgut Yakın Doğu Üniversitesi · 22 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 30 dk−10.0 PIR
- Kristine Vitola Galatasaray · 28 dk−9.1 PIR
- Astou Traore Galatasaray · 28 dk−8.8 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üniversitesi · 35 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kayla McBride 100 sayı barajını geçti
- Bahar Çağlar Ökten 250 asist barajını geçti
- Moriah Elise Jefferson 250 sayı barajını geçti
- Elin Eldebrink 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 69.3 | 69.4 | 86.6 | 43.0% | 17.3% | 17.6% | 21.1% | 116.6 | 52.3% | 17.3% | 48.5% | 26.6% | -30.0 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 69.5 | 69.4 | 116.6 | 52.3% | 17.3% | 51.5% | 26.6% | 86.6 | 43.0% | 17.3% | 82.4% | 21.1% | +30.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| 23/57 (%40.4) | Saha İçi Şut | 31/64 (%48.4) |
| 20/41 (%48.8) | 2 Sayı | 26/54 (%48.1) |
| 3/16 (%18.8) | 3 Sayı | 5/10 (%50.0) |
| 11/12 (%91.7) | Serbest Atış | 14/17 (%82.4) |
| 22 | Ribaund | 45 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 16 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 12 | Asist | 24 |
| 5 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 15 | Faul | 16 |
| 51 | Verimlilik (PIR) | 108 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Galatasaray 2, Yakın Doğu Üniversitesi 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.11.2016Yakın Doğu Üniversitesi 72-64 Galatasaray
- 18.02.2017Galatasaray 60-81 Yakın Doğu Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

