WbInsight

KBSL · 20. Hafta · 2016-2017 · 13 Mart 2017 00:00

75 - 70

Canik Belediye logosu
Canik Belediye

Galatasaray 1. çeyreği 23-12 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray2320171575
Canik Belediye1222171970
Dört Faktör
GalatasarayKategoriCanik Belediye
Tempo
75.7
sezon ort. 74.6
Tempo
75.7
sezon ort. 73.2
Hücum
100.1
sezon ort. 102.9
100 hücumda sayı
91.4
sezon ort. 90.7
47.6%
sezon ort. 48.3%
eFG%
42.1%
sezon ort. 44.9%
19.3%
sezon ort. 14.6%
Top kaybı oranı
22.2%
sezon ort. 18.5%
33.3%
sezon ort. 33.5%
Hücum ribaundu %
46.2%
sezon ort. 27.6%
28.6%
sezon ort. 16.9%
Serbest atış oranı
38.1%
sezon ort. 24.4%
38.1%
sezon ort. 31.7%
Üçlük payı
27.0%
sezon ort. 29.9%
Savunma
91.4
sezon ort. 94.9
100 savunmada yenen sayı
100.1
sezon ort. 101.6
42.1%
sezon ort. 49.4%
Rakip eFG%
47.6%
sezon ort. 48.4%
22.2%
sezon ort. 21.9%
Zorlanan top kaybı
19.3%
sezon ort. 16.7%
46.2%
sezon ort. 33.3%
Rakip hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 33.4%
38.1%
sezon ort. 25.1%
Rakip serbest atış oranı
28.6%
sezon ort. 22.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.