KBSL · 2. Hafta · 2017-2018 · 15 Ekim 2017 00:00
Abdullah Gül Üniversitesi ilk yarıyı 36-43 geride kapattı, ikinci yarıyı 37-25 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 20 | 23 | 10 | 15 | 68 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 19 | 17 | 20 | 17 | 73 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.3 sezon ort. 71.4 | Tempo | 72.3 sezon ort. 71.7 |
| Hücum | ||
91.6 sezon ort. 93.9 | 100 hücumda sayı | 103.8 sezon ort. 88.7 |
41.5% sezon ort. 44.8% | eFG% | 44.3% sezon ort. 42.1% |
13.9% sezon ort. 17.1% | Top kaybı oranı | 14.4% sezon ort. 17.3% |
27.9% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 20.7% sezon ort. 29.3% |
32.3% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 52.8% sezon ort. 25.4% |
38.5% sezon ort. 28.6% | Üçlük payı | 24.5% sezon ort. 31.6% |
| Savunma | ||
103.8 sezon ort. 113.6 | 100 savunmada yenen sayı | 91.6 sezon ort. 99.7 |
44.3% sezon ort. 52.6% | Rakip eFG% | 41.5% sezon ort. 47.8% |
14.4% sezon ort. 14.2% | Zorlanan top kaybı | 13.9% sezon ort. 15.3% |
20.7% sezon ort. 37.0% | Rakip hücum ribaundu % | 27.9% sezon ort. 29.9% |
52.8% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 32.3% sezon ort. 24.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marianna Tolo Abdullah Gül Üniversitesi · 34 dk+12.3 PIR
- Gabriela Marginean Abdullah Gül Üniversitesi · 35 dk+10.8 PIR
- Nilay Kartaltepe Abdullah Gül Üniversitesi · 36 dk+9.6 PIR
- Melis Gülcan Abdullah Gül Üniversitesi · 35 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Julie Vanloo İstanbul Üniversitesi · 34 dk−7.3 PIR
- Danielle Nicole Page Abdullah Gül Üniversitesi · 33 dk−5.5 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 28 dk−4.6 PIR
- Maja Miljkovic Abdullah Gül Üniversitesi · 12 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 74.2 | 72.3 | 91.6 | 41.5% | 13.9% | 27.9% | 32.3% | 103.8 | 44.3% | 14.4% | 79.3% | 52.8% | -12.2 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 70.3 | 72.3 | 103.8 | 44.3% | 14.4% | 20.7% | 52.8% | 91.6 | 41.5% | 13.9% | 72.1% | 32.3% | +12.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| 24/65 (%36.9) | Saha İçi Şut | 23/53 (%43.4) |
| 18/40 (%45.0) | 2 Sayı | 22/40 (%55.0) |
| 6/25 (%24.0) | 3 Sayı | 1/13 (%7.7) |
| 14/21 (%66.7) | Serbest Atış | 26/28 (%92.9) |
| 35 | Ribaund | 37 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 20 | Asist | 25 |
| 6 | Top Çalma | 8 |
| 3 | Blok | 6 |
| 12 | Top Kaybı | 11 |
| 24 | Faul | 18 |
| 72 | Verimlilik (PIR) | 106 |
Abdullah Gül Üniversitesi
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 0, Abdullah Gül Üniversitesi 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 14.10.2017İstanbul Üniversitesi 68-73 Abdullah Gül Üniversitesi
- 19.01.2018Abdullah Gül Üniversitesi 69-63 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

