KBSL · 1. Hafta · 2017-2018 · 8 Ekim 2017 00:00

84 - 72

Samsun Canik BLD. maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik BLD. | 28 | 22 | 18 | 16 | 84 |
| İstanbul Üniversitesi | 23 | 15 | 17 | 17 | 72 |
| Samsun Canik BLD. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.7 sezon ort. 72.3 | Tempo | 69.7 sezon ort. 71.5 |
| Hücum | ||
118.8 sezon ort. 88.0 | 100 hücumda sayı | 104.8 sezon ort. 93.3 |
56.3% sezon ort. 42.6% | eFG% | 50.0% sezon ort. 44.4% |
20.5% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 12.0% sezon ort. 17.1% |
56.7% sezon ort. 27.1% | Hücum ribaundu % | 18.8% sezon ort. 31.8% |
20.3% sezon ort. 19.7% | Serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 23.6% |
34.4% sezon ort. 27.5% | Üçlük payı | 31.7% sezon ort. 29.0% |
| Savunma | ||
104.8 sezon ort. 101.4 | 100 savunmada yenen sayı | 118.8 sezon ort. 113.0 |
50.0% sezon ort. 47.6% | Rakip eFG% | 56.3% sezon ort. 52.2% |
12.0% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 20.5% sezon ort. 13.9% |
18.8% sezon ort. 33.1% | Rakip hücum ribaundu % | 56.7% sezon ort. 35.7% |
21.7% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 25.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley Samsun Canik BLD. · 34 dk+9.5 PIR
- Aija Jurjane Samsun Canik BLD. · 30 dk+9.4 PIR
- Julie Vanloo İstanbul Üniversitesi · 26 dk+9.2 PIR
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 34 dk+8.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Eshaya Marie Murph Samsun Canik BLD. · 22 dk−6.3 PIR
- Claudia Monica Cuic İstanbul Üniversitesi · 35 dk−5.8 PIR
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 33 dk−3.8 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik BLD. · 9 dk−1.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik BLD. | 70.7 | 69.7 | 118.8 | 56.3% | 20.5% | 56.7% | 20.3% | 104.8 | 50.0% | 12.0% | 81.3% | 21.7% | +14.0 |
| İstanbul Üniversitesi | 68.7 | 69.7 | 104.8 | 50.0% | 12.0% | 18.8% | 21.7% | 118.8 | 56.3% | 20.5% | 43.3% | 20.3% | -14.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik BLD. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 32/64 (%50.0) | Saha İçi Şut | 27/60 (%45.0) |
| 24/42 (%57.1) | 2 Sayı | 21/41 (%51.2) |
| 8/22 (%36.4) | 3 Sayı | 6/19 (%31.6) |
| 12/13 (%92.3) | Serbest Atış | 12/13 (%92.3) |
| 43 | Ribaund | 19 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 13 |
| 15 | Asist | 20 |
| 3 | Top Çalma | 16 |
| 2 | Blok | 0 |
| 18 | Top Kaybı | 9 |
| 15 | Faul | 11 |
| 96 | Verimlilik (PIR) | 84 |
Samsun Canik BLD.
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
İstanbul Üniversitesi
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Samsun Canik BLD. 1, İstanbul Üniversitesi 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 07.10.2017Samsun Canik BLD. 84-72 İstanbul Üniversitesi
- 12.01.2018İstanbul Üniversitesi 56-73 Samsun Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.