KBSL · 1. Hafta · 2021-2022 · 17 Ekim 2021 00:00
Nesibe Aydın maçı 16 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 22 | 11 | 11 | 14 | 58 |
| Nesibe Aydın | 18 | 19 | 18 | 19 | 74 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.6 sezon ort. 74.8 | Tempo | 66.6 sezon ort. 75.5 |
| Hücum | ||
86.1 sezon ort. 97.6 | 100 hücumda sayı | 112.4 sezon ort. 100.1 |
43.4% sezon ort. 46.0% | eFG% | 51.5% sezon ort. 50.5% |
16.6% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 17.7% sezon ort. 18.1% |
28.9% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 47.5% sezon ort. 28.6% |
16.4% sezon ort. 23.7% | Serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 26.4% |
19.7% sezon ort. 30.7% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 37.5% |
| Savunma | ||
112.4 sezon ort. 100.0 | 100 savunmada yenen sayı | 86.1 sezon ort. 96.7 |
51.5% sezon ort. 49.1% | Rakip eFG% | 43.4% sezon ort. 46.1% |
17.7% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 16.6% sezon ort. 15.8% |
47.5% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 27.8% |
16.9% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 26.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 28 dk+6.7 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş HDI Sigorta · 26 dk+5.9 PIR
- Ilze Jakobsone Beşiktaş HDI Sigorta · 31 dk+5.6 PIR
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 21 dk+5.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- İlayda Güner Beşiktaş HDI Sigorta · 32 dk−11.4 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş HDI Sigorta · 24 dk−8.7 PIR
- Özge Özışık Beşiktaş HDI Sigorta · 37 dk−6.1 PIR
- Meltem Yıldızhan Nesibe Aydın · 14 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Özge Özışık 1.500 sayı barajını geçti
- Merve Uygül 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 67.4 | 66.6 | 86.1 | 43.4% | 16.6% | 28.9% | 16.4% | 112.4 | 51.5% | 17.7% | 52.5% | 16.9% | -26.3 |
| Nesibe Aydın | 65.8 | 66.6 | 112.4 | 51.5% | 17.7% | 47.5% | 16.9% | 86.1 | 43.4% | 16.6% | 71.1% | 16.4% | +26.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 24/61 (%39.3) | Saha İçi Şut | 29/65 (%44.6) |
| 19/49 (%38.8) | 2 Sayı | 20/43 (%46.5) |
| 5/12 (%41.7) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 5/10 (%50.0) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 32 | Ribaund | 46 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 14 | Asist | 21 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 4 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 15 | Faul | 22 |
| 58 | Verimlilik (PIR) | 98 |
Beşiktaş HDI Sigorta
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Nesibe Aydın
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 0, Nesibe Aydın 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 16.10.2021Beşiktaş HDI Sigorta 58-74 Nesibe Aydın
- 14.01.2022Nesibe Aydın 74-79 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

