KBSL · 9. Hafta · 2020-2021 · 22 Kasım 2020 00:00
Nesibe Aydın maçı 16 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 15 | 15 | 19 | 11 | 60 |
| Nesibe Aydın | 18 | 21 | 20 | 17 | 76 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.1 sezon ort. 78.6 | Tempo | 78.1 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
78.2 sezon ort. 97.5 | 100 hücumda sayı | 95.7 sezon ort. 101.4 |
34.9% sezon ort. 48.5% | eFG% | 53.6% sezon ort. 48.9% |
22.4% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 23.0% sezon ort. 14.7% |
37.8% sezon ort. 31.2% | Hücum ribaundu % | 34.3% sezon ort. 27.3% |
34.9% sezon ort. 21.4% | Serbest atış oranı | 1.4% sezon ort. 19.8% |
30.2% sezon ort. 28.5% | Üçlük payı | 27.1% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
95.7 sezon ort. 99.8 | 100 savunmada yenen sayı | 78.2 sezon ort. 90.7 |
53.6% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 34.9% sezon ort. 46.0% |
23.0% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 22.4% sezon ort. 19.8% |
34.3% sezon ort. 28.1% | Rakip hücum ribaundu % | 37.8% sezon ort. 27.5% |
1.4% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 34.9% sezon ort. 23.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ruth Cecilia Hebard Nesibe Aydın · 32 dk+22.8 PIR
- Zsofia Simon Nesibe Aydın · 21 dk+6.8 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş HDI Sigorta · 28 dk+5.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Angela Salvadores Alvarez Beşiktaş HDI Sigorta · 36 dk−12.8 PIR
- Melisa Korkmaz Beşiktaş HDI Sigorta · 29 dk−9.2 PIR
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 30 dk−7.5 PIR
- Tuğba Oral Nesibe Aydın · 24 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Melisa Korkmaz 250 sayı barajını geçti
- Angela Salvadores Alvarez 100 sayı barajını geçti
- Crystal Erin Bradford 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 76.7 | 78.1 | 78.2 | 34.9% | 22.4% | 37.8% | 34.9% | 95.7 | 53.6% | 23.0% | 65.7% | 1.4% | -17.4 |
| Nesibe Aydın | 79.4 | 78.1 | 95.7 | 53.6% | 23.0% | 34.3% | 1.4% | 78.2 | 34.9% | 22.4% | 62.2% | 34.9% | +17.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 21/63 (%33.3) | Saha İçi Şut | 35/70 (%50.0) |
| 19/44 (%43.2) | 2 Sayı | 30/51 (%58.8) |
| 2/19 (%10.5) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 16/22 (%72.7) | Serbest Atış | 1/1 (%100.0) |
| 40 | Ribaund | 40 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 9 | Asist | 20 |
| 13 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 5 |
| 21 | Top Kaybı | 21 |
| 10 | Faul | 14 |
| 51 | Verimlilik (PIR) | 91 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 21.11.2020Beşiktaş HDI Sigorta 60-76 Nesibe Aydın
- 26.02.2021Nesibe Aydın 67-58 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

