KBSL · 5. Hafta · 2020-2021 · 21 Ekim 2020 00:00
İzmit Belediyespor ilk çeyreği 25-11 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 11 | 21 | 20 | 22 | 74 |
| İzmit Belediyespor | 25 | 22 | 26 | 22 | 95 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.2 sezon ort. 78.6 | Tempo | 77.2 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
94.9 sezon ort. 96.9 | 100 hücumda sayı | 124.4 sezon ort. 99.6 |
43.3% sezon ort. 48.2% | eFG% | 59.4% sezon ort. 47.9% |
15.2% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 17.1% sezon ort. 15.6% |
31.8% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 47.2% sezon ort. 30.7% |
37.3% sezon ort. 21.3% | Serbest atış oranı | 27.5% sezon ort. 18.2% |
32.8% sezon ort. 28.4% | Üçlük payı | 24.6% sezon ort. 38.5% |
| Savunma | ||
124.4 sezon ort. 98.7 | 100 savunmada yenen sayı | 94.9 sezon ort. 102.7 |
59.4% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 43.3% sezon ort. 50.3% |
17.1% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 15.2% sezon ort. 15.1% |
47.2% sezon ort. 27.6% | Rakip hücum ribaundu % | 31.8% sezon ort. 26.8% |
27.5% sezon ort. 24.6% | Rakip serbest atış oranı | 37.3% sezon ort. 21.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra Erat İzmit Belediyespor · 31 dk+10.6 PIR
- Elif Emirtekin İzmit Belediyespor · 31 dk+8.4 PIR
- Clarissa Cristina Dos Santos İzmit Belediyespor · 34 dk+8.0 PIR
- Luca Ivankovic Beşiktaş HDI Sigorta · 30 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Egle Sventoraite İzmit Belediyespor · 34 dk−7.7 PIR
- Crystal Erin Bradford Beşiktaş HDI Sigorta · 39 dk−7.6 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş HDI Sigorta · 21 dk−7.1 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş HDI Sigorta · 24 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 78.0 | 77.2 | 94.9 | 43.3% | 15.2% | 31.8% | 37.3% | 124.4 | 59.4% | 17.1% | 52.8% | 27.5% | -29.5 |
| İzmit Belediyespor | 76.4 | 77.2 | 124.4 | 59.4% | 17.1% | 47.2% | 27.5% | 94.9 | 43.3% | 15.2% | 68.2% | 37.3% | +29.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 27/67 (%40.3) | Saha İçi Şut | 36/69 (%52.2) |
| 23/45 (%51.1) | 2 Sayı | 26/52 (%50.0) |
| 4/22 (%18.2) | 3 Sayı | 10/17 (%58.8) |
| 16/25 (%64.0) | Serbest Atış | 13/19 (%68.4) |
| 33 | Ribaund | 47 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 24 | Asist | 22 |
| 8 | Top Çalma | 4 |
| 4 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 21 |
| 78 | Verimlilik (PIR) | 110 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 2, İzmit Belediyespor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.10.2020Beşiktaş HDI Sigorta 74-95 İzmit Belediyespor
- 28.01.2021İzmit Belediyespor 74-68 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

