KBSL · 2. Hafta · 2020-2021 · 8 Ekim 2020 00:00
Botaş 4. çeyreği 21-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 19 | 11 | 9 | 7 | 46 |
| Botaş | 19 | 11 | 20 | 21 | 71 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.6 sezon ort. 78.7 | Tempo | 75.6 sezon ort. 71.6 |
| Hücum | ||
61.5 sezon ort. 98.1 | 100 hücumda sayı | 92.9 sezon ort. 94.4 |
34.9% sezon ort. 48.5% | eFG% | 39.9% sezon ort. 47.9% |
22.7% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 9.7% sezon ort. 17.7% |
22.0% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 32.0% sezon ort. 27.7% |
6.3% sezon ort. 22.4% | Serbest atış oranı | 12.7% sezon ort. 19.1% |
27.0% sezon ort. 28.6% | Üçlük payı | 32.9% sezon ort. 33.4% |
| Savunma | ||
92.9 sezon ort. 99.9 | 100 savunmada yenen sayı | 61.5 sezon ort. 94.2 |
39.9% sezon ort. 48.9% | Rakip eFG% | 34.9% sezon ort. 45.4% |
9.7% sezon ort. 16.8% | Zorlanan top kaybı | 22.7% sezon ort. 16.7% |
32.0% sezon ort. 28.1% | Rakip hücum ribaundu % | 22.0% sezon ort. 29.7% |
12.7% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 6.3% sezon ort. 19.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marina Bas Botaş · 16 dk+8.0 PIR
- Işıl Alben Botaş · 33 dk+7.3 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Botaş · 25 dk+7.0 PIR
- Crystal Erin Bradford Beşiktaş HDI Sigorta · 33 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Angela Salvadores Alvarez Beşiktaş HDI Sigorta · 24 dk−17.6 PIR
- Luca Ivankovic Beşiktaş HDI Sigorta · 29 dk−8.5 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş HDI Sigorta · 32 dk−8.2 PIR
- Elizabeth Williams Botaş · 33 dk−8.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 74.8 | 75.6 | 61.5 | 34.9% | 22.7% | 22.0% | 6.3% | 92.9 | 39.9% | 9.7% | 68.0% | 12.7% | -31.4 |
| Botaş | 76.4 | 75.6 | 92.9 | 39.9% | 9.7% | 32.0% | 12.7% | 61.5 | 34.9% | 22.7% | 78.0% | 6.3% | +31.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 21/63 (%33.3) | Saha İçi Şut | 28/79 (%35.4) |
| 19/46 (%41.3) | 2 Sayı | 21/53 (%39.6) |
| 2/17 (%11.8) | 3 Sayı | 7/26 (%26.9) |
| 2/4 (%50.0) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 43 | Ribaund | 48 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 12 | Asist | 18 |
| 6 | Top Çalma | 15 |
| 3 | Blok | 5 |
| 19 | Top Kaybı | 9 |
| 15 | Faul | 13 |
| 42 | Verimlilik (PIR) | 92 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 6, Botaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 07.10.2020Beşiktaş HDI Sigorta 46-71 Botaş
- 02.01.2021Botaş 82-68 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

