KBSL · 6. Hafta · 2018-2019 · 25 Kasım 2018 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Botaş Beşiktaş karşısında 1 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 18 | 22 | 19 | 11 | 70 |
| Beşiktaş | 21 | 23 | 15 | 10 | 69 |
| Botaş | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.9 sezon ort. 71.2 | Tempo | 70.9 sezon ort. 76.5 |
| Hücum | ||
98.8 sezon ort. 99.5 | 100 hücumda sayı | 97.1 sezon ort. 107.5 |
45.5% sezon ort. 48.2% | eFG% | 47.5% sezon ort. 50.1% |
8.9% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 18.3% sezon ort. 12.4% |
20.0% sezon ort. 28.2% | Hücum ribaundu % | 29.7% sezon ort. 28.9% |
16.4% sezon ort. 21.0% | Serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 23.1% |
43.3% sezon ort. 36.2% | Üçlük payı | 36.7% sezon ort. 35.7% |
| Savunma | ||
97.1 sezon ort. 88.6 | 100 savunmada yenen sayı | 98.8 sezon ort. 97.9 |
47.5% sezon ort. 44.2% | Rakip eFG% | 45.5% sezon ort. 49.8% |
18.3% sezon ort. 18.7% | Zorlanan top kaybı | 8.9% sezon ort. 18.5% |
29.7% sezon ort. 28.1% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 27.1% |
26.7% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Claudia Monica Cuic Botaş · 39 dk+5.3 PIR
- Tijana Krivacevic Botaş · 38 dk+5.0 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 27 dk+4.3 PIR
- Sehernaz Çidal Botaş · 9 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Beşiktaş · 31 dk−12.4 PIR
- Evelyn Akhator Beşiktaş · 33 dk−9.8 PIR
- Kübra Erat Botaş · 11 dk−5.2 PIR
- Kelsey Michelle Mitchell Beşiktaş · 38 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Sehernaz Çidal 50. maçına çıktı
- Sehernaz Çidal 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 70.8 | 70.9 | 98.8 | 45.5% | 8.9% | 20.0% | 16.4% | 97.1 | 47.5% | 18.3% | 70.3% | 26.7% | +1.7 |
| Beşiktaş | 71.0 | 70.9 | 97.1 | 47.5% | 18.3% | 29.7% | 26.7% | 98.8 | 45.5% | 8.9% | 80.0% | 16.4% | -1.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 26/67 (%38.8) | Saha İçi Şut | 24/60 (%40.0) |
| 17/38 (%44.7) | 2 Sayı | 15/38 (%39.5) |
| 9/29 (%31.0) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 12/16 (%75.0) |
| 34 | Ribaund | 43 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 18 | Asist | 9 |
| 7 | Top Çalma | 3 |
| 2 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 14 |
| 81 | Verimlilik (PIR) | 69 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Botaş 1, Beşiktaş 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 24.11.2018Botaş 70-69 Beşiktaş
- 16.02.2019Beşiktaş 69-70 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

